WEBAPMACIBA.LV – ĀTRĀKAIS UN VIENKĀRŠĀKAIS VEIDS KĀ IEGŪT ZINĀŠANAS PAR HIGIĒNAS PRASĪBĀM.

sanitārais minimumsJa esi strādājošs cilvēks un vēlies iegūt apliecību par kursiem “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad nekavējies un piesakies apmācībām internetā! Webapmaciba.lv piedāvā šādu apmācību kursu, ko iespējams iziet sev piemērotā laikā un vietā, kaut mājās! Webapmaciba.lv piedāvā apmācības iziet gan latviešu, gan krievu valodā. Ja esi izlēmis šādā veidā iegūt apliecību, tad jāzina, ka Web apmācība sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu.

Noteikti, ka tagad jau aktuāls ir jautājums, kā es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Bet kā to izdarīt? Lai reģistrētos uzņēmuma darbinieku grupā, vispirms jāizvēlas opcija “Reģistrējies par lietotāju” un tad jāizvēlas “Reģistrē firmas kontu”. Kad tas izdarīts, jāatgriežas sākumlapā un jāizvēlas poga “Pasūti apmācību” un jāievada apmācāmo dati.Svarīgi atcerēties, ka tad, ja apmācība nepieciešama krievu valodā, pasūtot apmācību jāizvēlas apmācību kursa nosaukums krievu valodā. Pēc tam, jāapmaksā pārtikas higiēnas pamācību maksa, ko ērti izdarīt gan izmantojot internetbankas saiti, gan izmantojot rēķinu, kas tiek nosūtīts e – pastā. Pēc apmaksas e – pastā tiks nosūtītas apmācāmo dalībai paredzētās paroles. Gadījumā, ja apmaksa tikai veikta ar rēķinu, paroles tiks nosūtītas trīs darba dienu laikā.

 Sanitārais minimums ietver tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvie akti un pārtikas drošība un aizsargātība un citas tēmas.

Ja izvēloties webapmaciba.lv sniegtos kursus Tev, kā uzņēmuma pārstāvim rodas šaubas, ka uz web lapām balstītā higiēnas apmācība Tava uzņēmuma darbiniekiem nesniedz pietiekošas zināšanas, beidz šaubīties Webapmaciba.lv piedāvā naudas atgriešanas iespēju.   Viss, kas Tev jādara, jāpasūta apmācība un jāsamaksā par to sev ērtākajā veidā. Jāiziet apācības, bet, ja konstatēsiet, ka higiēnas apmācības nebija piemērotas, ne vēlāk kā desmit dienu laikā jānosūta vēstule uz info@webapmaciba.lv. Vēstulē jānorāda sekojoša informācija: firmas nosaukums, apmācību pasūtīšanas datums, apmācāmā Vārdu un Uzvārdu, apmācību vides lietotāja vārdu, kas tiek dēvēts arī par “user”, un visbeidzot, skaidrojumu, kāpēc Tava uzņēmuma darbiniekiem nav piemērota uz web lapām balstītā pārtikas higiēnas apmācība. Nosūtot šādu vēstuli, webapmaciba.lv 30 dienu laikā atgriezīs naudu un Tavas firmas kontu. Webapmaciba.lv garantē visiem uzņēmumiem, kuri pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības online, apmācību maksas pilnīgu atgriešanu 30 dienu laikā, gadījumā, ja apmācības neatbilst pasūtītāja iecerēm.

Vēlies iegūt zināšanas par sanitāro minimumu? Gribi iegūt apliecību, kas pierāda, ka esi zinošs darbinieks? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir saprotams un izdevīgs veids iegūt visu vajadzīgo! Situācijā, ja Tev radušies jautājumi par kursiem vai to norisi, {izmanto iespēju un sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau veiksmīgi ieguvuši nepieciešamās prasmes, lai darbotos pārtikas aprites uzņēmumos!|sazinies ar webapmaciba.lv un pievienojies tiem, kas jau veiksmīgi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *