VIVUS.LV AIZDEVUMI – DAŽĀDĀM SITUĀCIJĀM

kredita aizdevumiŠobrīd, kad nebanku kredītdevēju piedāvājums ir plašs, vajadzības gadījumā aizdevumu saņemt ir vienkārši, tomēr ir būtiski izvēlēties ne tikai izdevīgāko, bet arī drošāko variantu.

Viens no uzticamākiem un iecienītākajiem nebanku kredītdevējiem Latvijā ir Vivus.lv, kas saviem klientiem piedāvā drošus un izdevīgus aizdevumus.

Aizdevumi internetā pie Vivus.lv ir pieejami plašam iedzīvotāju lokam. Svarīgi atcerēties tikai dažas pamatprasības – kredīta ņēmējam jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, ar labu kredītvēsturi , kā arī pastāvīgiem ienākumiem. Ja atbilsti šiem noteikumiem, tad vajadzības gadījumā aizņemties sev vajadzīgo naudas summu būs pavisam vienkārši!

Svarīgi, ka ātrais kredīts pie Vivus.lv pieejams līdz pat EUR 1500 apmērā! Tas nozīmē, ka Vivus.lv būs lielisks risinājums arī tad, kad vajadzīgs aizdevums lielāku plānu īstenošanai! Kredīta atmaksas termiņš, savukārt, pieejams līdz pat 24 mēnešiem.

Kredīts noformējams pavisam vienkārši – viss, kas nepieciešams – pieeja internetam, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijā esošām bankām.

Īpašs piedāvājums gaida Vivus.lv jaunos klientus – pirmās 90 dienas nemaksā neko. Tas nozīmē, ka kredītu varēsi atmaksāt tikai 91. dienā! Protams, būs iespēja kredītu atmaksāt arī ātrāk. Tādā gadījumā būs jāatmaksā kredīta pamatsumma un procenti par kredīta izmantošanas periodu.

Pieminēšanas vērtas ir arī citas priekšrocības – piemēram, ja aizdevumu nevarēsi samaksāt līgumā noteiktajā termiņā, pastāv iespēja to pagarināt uz sev vajadzīgo laiku. Tā ir laba iespēja situācijā, kad radusies neparedzēta situācija.

Visbiežāk ātrie kredīti internetā tiek paņemti situācijās, kad vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela. Tomēr arvien populārāki kļūst arī tā saucamie patēriņailgtermiņa kredīti, kas būs noderīgi , ja vēlamā summa ir lielāka.

Svarīgi, ka kredīti pie Vivus.lv saņemami ļoti ātri – apmēram 10 minūtēs. Tādēļ tas būs labs risinājums, ja kredīts vajadzīgs steidzami. Atliek vien reģistrēties Vivus.lv mājas lapā, pieteikties kredītam un gaidīt to savā bankas kontā jau pēc pavisam īsa brīža! Jāpiebilst, ka kredītam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, tomēr kredīta pieteikuma izskatīšana notiks kredītdevēja darba laika ietvaros.

Katrs var nonākt situācijā, kad steidzami nepieciešams lielāks vai mazāks aizdevums. Šādās situācijās noderēs Vivus.lv kredīts. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka kredīta noformēšana ir atbildība, tādēļ, lai nerastos liekas problēmas nākotnē, būtiski iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem un izvērtēt savas iespējas kredītu atmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *