VAJADZĪGA VIESNĪCA ATPŪTAI VAI KONFERENCĒM?

Gadījumā, ja plānojat atpūsties un Jums nepieciešama laba viesnīca, kur ir gan restorāns, gan SPA procedūras un arī mūsdienīga konferenču zāle. Labākā vieta būs viesnīca Baltvilla, kura atrodas tikai piecpadsmit km attālumā no Rīgas.

SPA PROCEDŪRAS IEPRIECINĀS IKVIENU

Viesnīca Baltvilla būs atbilstoša visādām vēlmēm, tāpēc, ka viesnīca spēj piedāvāt gan pamata numuriņus, gan augstas kategorijas numuriņus romantikas pilnām SPA nogalēm, gan biznesa klases klientiem. Papildu šim viesnīca Baltvilla būs pretīmnākoša katram klientam – viesnīca spēj piedāvāt numuriņus, kam varēs piekļūt ratiņkrāslos. Arī tādā gadījumā, ja vēlaties izbaudīt SPA nedēļas nogalē, bet Jums nav kurā vietā atdot pieskatīt mājas mīliļus, viesnīca Baltvilla par papildus maksu viņus ļaus paņemt līdzi uz viesnīcas numuriņu.

 

SPA ATPŪTA DIVIEM – PIEDĀVĀJUMS IKVIENAM PĀRIM

Saspringtajā dzīves ritmā ir ļoti nozīmīgi sameklēt laiku sev – to palīdzēs nomierinoši SPA rituāli un romantiska atpūta divatā. Individuālas SPA masāžas un SPA diviem Jums ļaus dabūt vajadzīgo enerģijas lādiņu tālākiem darbiem. Īpaši labsajūtai ir tiek piedāvāti aptuveni divdesmit īpaši SPA piedāvājumi dāmām, stiprajam dzimumam un SPA diviem. Pēc SPA viesnīca Baltvilla nodrošinās iespēju nobaudīt lielisku maltīti, jo viesnīcā ir arī restorāns tikai dažu metru no ezera.

 

RESTORĀNS UN TĀ ĒDIENKARTE BŪS LABS PĀRSTEIGUMS

Pēc SPA diviem nobaudīšanas, vajadzīgs tāpat arī labs restorāns, kas radīs baudu garša kārpiņām. Viesnīcā Baltvilla būs atrodams tāpat arī restorāns, kur katru reizi būs pieejamas pusdienas no svaigiem produktiem un izbaudāms romantisks skats uz ezeru. Restorāns spēj piedāvāt gardus Vidusjūras gardumus tepat Rīgas tuvumā, jo šis konkrētais restorāns darbojas šefpavāra, kurš audzs Sicīlijā, uzraudzībā. Viesnīcas restorāns ir laba vieta, kurā ieturēt pusdienas ar mīļoto, ģimeni vai draugu pulku!

 

KONFERENČU ZĀLE ĪPAŠI JŪSU DARBA SEMINĀRIEM

Viesnīca Baltvilla piedāvājumā atrodama tāpat arī konferenču zāle, kas ir lieliska vieta, kur rīkot gan lokāla, gan Baltijas vēriena pasākumus, jo viesnīca izvietota pie VIA Baltika autoceļa. Lai būtu iespējams saorganizēt lielus konferences, cilvēku ērtībām ir ne tik vien konferenču zāle, bet arī stāvvieta mašīnām. Turklāt viesnīcā ir atrodama ne tikai 1 konferenču zāle, bet pat veselas 3 atšķirīgu ietilpību konferenču zāles.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *