UGUNSDZĒSĪBAS SISTĒMAS – FNSERVISS.LV

darba drošība fnsserviss.lvUgunsdrošība – nozīmīga lieta ikvienā uzņēmumā vai iestādē. Ja nepieciešami efektīvi risinājumi ugunsdrošības jautājumos, vērts sadarboties ar uzņēmumu FN-Serviss.

FN-Serviss sniedz konsultācijas ugunsdrošības jautājumos, kā arī tirgo un uzstāda dažāda veida drošības sistēmas.
Gan lieli, gan mazi uzņēmumi var atrast sev atbilstošāko risinājumu- FN-Serviss piedāvājumā vairāku veidu ugunsdrošības sistēmas.
Piemēram, lielveikaliem vai citiem daudzstāvu namiem piemērotas būs ūdens ugunsdzēsības sistēmas.

RŪPĒJIES PAR UZŅĒMUMA UN DARBINIEKU DROŠĪBU AR SIGNALIZĀCIJAS SISTĒMĀM NO FN-SERVISS

FN-Serviss sortimentā arī vairāku veidu signalizācijas sistēmas- piemēram, ugunsdrošības signalizācija. Saskaņā ar likumu, ugunsdrošības signalizācija ir obligāta prasība noteiktās ēku grupās. FN-Serviss saviem klientiem piedāvā divu veidu automātiskās signalizācijas iekārtas – konvencionālo ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu.
Konvencionālās (analogās) ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas vēlams uzstādīt nelielos objektos. Šīs sistēmas galvenais princips- signalizācijas dektatori tiek sadalīti pa zonām, kas ļauj trauksmes gadījumā ātri atklāt zonu, kurā radies bojājums vai ugunsgrēks.
Turpretī adrešu ugunsdzēsības sistēma efektīva būs lielākos objektos. Katram no uzstādītajiem dektatoriem ir konkrēta adrese, kas ļaus ātri noteikt bojājuma vai ugunsgrēka rašanās vietu.
Plašāku informāciju par visām piedāvātajām signalizācijas sistēmām uzzini mājas lapā Fnserviss.lv

NEPIECIEŠAMS VAJADZĪGS CIVILĀS AIZSARDZĪBAS PLĀNS? UZTICI TO EKSPERTIEM

FN- Servisa piedāvājumu klāstā arī vairāki ar darba aizsardzību saistīti pakalpojumi- piemēram, darba vides riska novērtēšana un obligāto veselības pārbaužu noteikšana.
Interesenti var apmeklēt arī FN-Serviss organizētos darba aizsardzības kursus. Šie darba aizsardzības kursi nodrošinās visu vajadzīgo informāciju, lai pēc tam varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu.
Darba drošības kursi ilgst sešdesmit stundas. To laikā tiek izrunāti visi nepieciešamie pamatjautājumi – kā piemēram, par darba aizsardzību, normatīvajiem aktiem un darba vides riskiem.
FN-Serviss, atkarībā no uzņēmuma specifikas , nodrošina arī vajadzīgo darba vides iekšējo uzraudzību. Darba vides iekšējā uzraudzība palīdz novērtēt visus iespējamos ar uzņēmuma darbinieku drošību un veselību saistītos riskus.
Saskaņā ar likumu, civilā aizsardzība un tās plāns ir obligāta prasība objektos, kas noteikti kā paaugstinātas bīstamības ,kā arī tur, kur var vienlaicīgi atrasties vairāk kā 50 cilvēku. FN-Serviss piedāvā realizēt ne vien civilās aizsardzības plāna izveidi, bet arī tā saskaņošanu ar Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienestu.
Ieskaties FN-Serviss mājas lapā www.fnserviss.lv un uzzini visu aktuālo informāciju par drošu darba vidi sev un citiem uzņēmuma darbiniekiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *