Ūdens apgādes sistēma no zemes slāņiem

dziļurbumu ierīkošanaKvartāra zemes slānis, dolomīts un smilšakmens slānis – tie ir zemes slāņi, ko caururbjot iegūst ūdeni. IzveidojotVeicot dziļurbumu attiecīgajā zemes kārtā, ūdens izkļūst no iežiem un spiediena rezultātā plūst uz augšu. Ūdens autonomās pieveduma nepieciešamības apstākļos uztici to ūdens apgādes sistēmas uzstādītājiem Udensjums.lv profesonāļiem. Konkrēti atrašanās vietai tiks realizēts atbilstošākais risinājums tavam mājoklim.

Īpaši ūdens iegūšana no dolomīta kārtas – artēziskais urbums – ir labākais variants mājas vajadzībām. Ūdeni ir iespējams lietot uzturam un ikdienas lietošanai – mazgāšanās, dārza laistīšana u.c.

Udensjums.lv ūdens apgādes sistēmas un dziļurbumu ierīkošana

Pamatiežos uzstādītos urbumus dēvē par dziļurbumiem jeb artēziskajiem urbumiem. Ūdens ir aizsargāts no bakterioloģiskā piemaisījuma, kas to padara jo īpaši tīrāku un kvalitatīvāku. Dziļurbuma ierīkošana tiek veikta ūdensnesoša horizonta dziļumā, kurā iestiprina nerūsējošā tērauda, plastikāta, tērauda caurules . Noteiktās vietās artēziskā urbuma ūdenī var būt liela dzelzs savienojumu un kaļķa koncentrācija, ko teicami var atrisināt ar piemērotu ūdens filtru montāžu. Uzzini vairāk par ūdens apgādes sistēmām,to tīrīšanu ienākot mājaslapā- http://www.udensjums.lv/

Profesionāļi no Udensjums.lv dziļurbumu uzmontēs pāris dienu laikā, un uzstādīšanas ilgums atkarīgs no konstrukcijām, urbuma dziļuma un grunts sastāva (vidēji 10 dienu laikā). Dziļurbums ir rekomendētākais risinājums ūdensapgādei, jo dziļurbumam ir lielāks kalpošanas laikaposms, pastāvīga un praktiski neizsīkstoša ūdens pieplūde. Lai gan izdevumi ir lielāki par alternatīvām  ūdens apgādes sistēmām, ilgā laika posmā pilnīgi noteikti atmaksāsies investēt lielākas finanses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *