Zemes slāņu ūdens – alternatīvi ūdens rezervuāri

mini ekskavatoriViens no kvalitatīva pakalpojuma uzstādītājiem ir Udensjums.lv, kuri klientiem piedāvā sniegt vajadzīgās konsultācijas optimālāko risinājumu realizēšanai tieši klienta vēlmēm. Pašlaik Latvijā ūdeni iegūst no 3 dažādiem zemes slāņiem. Visos ūdens ieguves uzstādīšanas veidos ir priekšrocības un nepilnības, bet katru reizi finālā ir ikdienas lietošanai domāts, aizsargāts no piemaisījumiem ūdens.

Privātmājas dzeramā ūdens problēmu var nokārtot ar patstāvīgu ūdens piegādes sistēmas kompleksu. Lai to izveidotu, tiek izmantoti arī mini ekskavatora pakalpojumi. Kā viens no optimālākajiem ūdens iekārtu uzstādīšanas formām ir dziļurbumi, tāpēc ka saņemtais ūdens ir atbilstošs gan vannasistabā, virtuvē, gan arī dārza laistīšanai.

Dziļurbuma montāža

Pamatiežos ierīkotos urbumus sauc par dziļurbumiem jeb artēziskajiem urbumiem. Tas ir brīvs no bakterioloģiskiem piemaisījumiem, kas to padara jo īpaši tīrāku un kvalitatīvāku. Dziļurbumus uzstāda ūdensnesoša horizonta dziļumā, , un tajā iestiprina tērauda vai nerūsējošā tērauda, bezsienu plastikāta caurules, vai ūdeni attīrošas filtra daļas . Specifiskās vietās dziļurbumā iegūtajā ūdenī ir liela dzelzs savienojumu un kaļķa koncentrācija, ko ātri var apiet ar attiecīgu ūdens filtru instalāciju.

Salīdzinot ar citām ūdens iegūšanas opcijām dziļurbumi ir praktiski neizsīkstoši ūdens krājumi, dziļurbumam ir pastāvīga ūdens pieplūde un var nodrošināt samērā lielu ūdens patēriņu. Dziļurbuma ierīkošana parasti ilgst dažas dienas – trīs līdz desmit. Tas atkarīgs no grunts sastāva, dziļurbuma konstrukcijām.. Ja esi iecerējis māju nodrošināt ar kvalitatīvu dzeramo ūdeni, Udensjums.lv darbinieki piedāvās vajadzīgo konsultāciju un uzinstalēs lokācijai atbilstošāko opciju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *