TVORA.LV – IZGATAVO ŽOGUS UN ŽOGU SISTĒMAS PĒC INDIVIDUĀLA PIEPRASĪJUMA

tvora.lv žogu bogu bloki 1Žogu risinājumu uzņēmums “Tvora” dod iespēju pasūtīt īpašuma vajadzībām sētas, ko pielāgot katra klienta īpašuma nepieciešamībai. Ienāciet firmas mājaslapā Tvora.lv. Tur atradīsiet gan klasiskus, gan arī modernus žogu risinājumus, kas jūsu īpašumu pasargās no neaicinātiem viesiem un sniegs drošību.

Uzņēmums UAB “Tvora” klientiem piedāvā vairāku tipa žogu izveidošanu un uzstādīšanu.

– Skandināvu tipa akmens žogi, ko iespējams veidot gan kā žogu paneļus, gan stilistiskus dekorus žogā statiska staba vai atbalsta plaknes veidā.

– Metāla žogu veidošanā tiek izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas garantē žogam lielu kalpošanas laiku. To piestiprina uz betona virsmas, tādēļ ļoti labi izskatītos ar akmens sētas elementi.

– Klasiska koka sēta skolai, privātīpašumam, bērnudārzam u.c. no Somijas koksnes Thermowood. Sniedzot priekšroku šim risinājumam, jūs varat izraudzīties sētas dēlīšu pozīciju – horizontāli vai vertikāli.

Mājaslapā Tvora.lv varēsiet atrast žogu piedāvājumā atradīsiet arī plastmasas žogus, kas ir analogs variants klasiskajiem koka žogiem. Bet tās ir vieglāk kopjamas un to kalpošanas laiks var būt līdz pat 50 gadiem. Paneļtipa, noapaļoti žogi un cita modeļu plastmasas sētas formas, ko kompānijas darbinieki pielāgos atbilstoši jūsu vajadzībām. Metināti sieta žogi ir labs īslaicīgas sētas risinājums, ko vēlāk jūs varat apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem, šādi paslēpjoties no garāmgājēju skatiem.

Bloki žogu celtniecībai – http://www.tvora.lv/lv/produkcija/zogi-setas/bloki-zoga-celtniecibai

Uzņēmums ir specializējies ne tikai īpašumu un dārza žogu veidošanā, bet arī vairāku vārtu sistēmas kompleksu izveidē un uzstādīšanā. Koka vai metālu konstrukciju bīdāmie, veramie, automātiskie vārti un vārtiņi pēc individuāliem pieprasījumiem. Jautājumu gadījumā interesējieties pie UAB Tvora speciālistiem, rakstot ziņu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu +371 67881043. sniegs ierosinājumus optimālakajam žoga risinājumam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *