TVORA.LV – IZGATAVO SĒTAS PĒC INDIVIDUĀLA PASŪTĪJUMA

tvora.lv dažādas sētasJa pašlaik esat sētas meklējumos, ieskatieties UAB Tvora piedāvātajās opcijās. “Tvora” ir uzņēmums, kas klientiem piedāvā kvalitatīvus un optimālus dārza sētu un klasiskas koka žogu risinājumus pēc katra klienta personīgajām prasībām. Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv varat atrast metāla, PVC jeb plastmasas, koka u.c. sētu variantus, ko kompānijas darbinieki izgatavos precīzi jūsu privātteritorijas vai pagalma apmēram un uzstādīs ērtā brīdī.

Uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv varēsiet izraudzīties dažādus modeļus, kas aizsargās teritoriju, tam piešķirt elegantu un kvalitatīvu iežogojumu. Ja esat klasiskā dizaina cienītājs, piemērots ir koka žoga risinājums, kas labi piestāvēs kā laukos, tā arī pilsētā. Koka sētas tiek ražotas no priedes koksnes , kas nodrošina lielu kalpošanas periodu . Metāla sēta būs pietiekami gaumīga un sniegs īpašumam izteiksmīgu skatu. Metāla sētas veidošanā var paredzēt arī Skandināvijas akmens sētas dekoru vai akcentu.

Tvora.lv sētu klāstā atradīsiet arī PVC jeb plastmasas veida sētas, kas ir analogs risinājums koka žogiem. Klasiskas formas, noapaļoti žogi, paneļtipa žogi un cita veida PVC žogu formas, ko firmas speciālisti pielāgos attiecīgi jūsu vēlmēm. Pagaidu žogam varat izvēlēties metinātu sieta žogu, ko pēc tam varat apstādīt ar zaļumkokiem, tādā gadījumā paslēpjoties no garāmgājēju skatiem.

Uzņēmums “Tvora” specializējies ne tikai sētu ražošanā un montēšanā, bet arī vairāku veidu sētas vārtu sistēmu izveidē, ko pielāgo katra klienta nepieciešamībai. Piedāvājumā bīdāmie, veramie, automātiskie iebraucamie vārti, kā arī ieejas žoga vārtiņi. Kompānijas speciālisti veic arī pagalma, dārza iekārtošanas darbus, ražo akmens frakcijas puķupodus, kas paspilgtina dārza interjeru un mājoklim piešķir eleganci. Meklējiet optimālus iežogojuma risinājumus Tvora.lv – teritoriju sētu ražošana un montāža pēc individuāla pieprasījuma!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *