TIEŠI JŪSU NOTIKUMAM BŪS NODERĪGA GAN NOJUMES ĪRE, GAN GAISMAS GALDU NOMA

Dažādu pasākumu iekārtojuma pakalpojumu piedāvātāji uzņēmums Akurats.lv plašajā piedāvājumā būs ne vien telšu noma un nojumes īre, bet arī tādi pakalpojumi kā bāra letes noma un bāra letes noma. Arī tad, ja nepieciešami gāzes sildītāji terasēm, šis ir labākais uzņēmums, kurā doties pēc palīdzības.

 

ŠOSEZON MODĒ – GAISMAS GALDU NOMA

Tad, ja gribēsiet Jūsu pasākumā speciālu gaismas elementu veidotu noskaņu, Jums varētu interesēt gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma nodrošinās Jūsu organizētajam pasākumam mūsdienīgus, spilgtus gaismas galdus, kuri izgaismos notikuma vietu dažādās krāsu gammās. Lai Jums pašam nebūtu ne par ko lieki jāuztraucas, tad gaismas galdu noma pie uzņēmumam Akurats.lv ir pakalpojums, kur viss ir iekļauts – tos piegādās, izvietos un arī pēc pasākuma aizvedīs Akurats.lv speciālisti.

 

NOJUMES ĪRE – SVARĪGS PASĀKUMA ORGANIZĒŠANAS ELEMENTS

Tad, ja tiek organizēts sarīkojums ārā, Jums visdrīzāk noderēs nojumes īre vai telšu noma. Glītas un noderīgas nojumes īre pasargās pasākuma viesus no pēkšņām laika pārmaiņām un nokrišņiem. Pat, ja pasākums paredzēts dienā ar īpaši patīkamiem laika apstākļiem, telšu noma noderēs arī, lai aizsargātu sarīkojuma viesus un klāto galdu arī no pārāk karstas saules. Pie uzņēmuma AKurats.lv nojumes īre vai telšu noma vienmēr būs ērta un viegla, jo tiek piedāvātas 11 dažādu lielumu nojumes it visiem pasākumiem.

 

BĀRA LETES NOMA – PAROCĪGI UN SKAISTI VIENLAICĪGI

Tādā gadījumā, ja Jūs plānojat vakara sarīkojumu, kur plānots gatavot kokteiļus, Jums ieteicama ir eleganta bāra lete. Akurats.lv piedāvātā bāra letes noma dos iespēju izvēlēties Jūsu organizētajam pasākumam atbilstošu bāra letes dizainu. augstajiem bāra krēsliem, bāra letes noma var nākt kopā arī ar tai pielāgotiem bāra krēsliem.

 

AUKSTĀKĀ LAIKĀ RĪKOTĀ PASĀKUMĀ IR IETEICAMI GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM

Lai noskaņojums pasākumā būtu patīkams, ir svarīgi, lai tā viesiem būtu patiešām silti – to spēs nodrošināt gāzes sildītāji terasēm. Uzņēmuma Akurats.lv nodrošinātie gāzes sildītāji terasēm būs ne vien noderīgi, bet arī lieliski iederēsies vispārējā sarīkojuma gaisotnē.Akurats.lv plašajā piedāvājumā ir ne tik vien teltis, bāra letes un gāzes sildītāji terasēm – ar pilnīgi visu plašo sortimentu Jūs varat pašam iepazīties vietnē www.akurats.lv!

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *