Telts īre ar labākajiem nosacījumiem

gāzes sildītājiŠī uzņēmuma darbības lauciņš ir telšu izīrēšana Baltijas valstīs. Iespējams, ka uzņēmuma vārdu izdzirdat pirmo reizi, taču uzņēmumu labi spēj raksturot tā sadarbības partneri. Baltic Beach Party, Rīgas Svētki, Dziesmusvētki — šo pasākumu veidotāji izvēlējušies Akurats.lv piedāvātās iespējas, turklāt uzņēmuma klāstā esošos piedāvājumus augstu vērtē kāzu, pilsētas svētku, sporta spēļu, koncertu un tamlīdzīgu pasākumu organizatori.

Telts noma jebkurām vajadzībām

Gadījumos, kad vajadzīga telts noma, noteikti sazinieties ar Akurats.lv, kuru piedāvājumā atrodamas ļoti dažādas teltis. Pašas mazākās ir vien 9 kvadrātmetrus lielas, lielākās sasniedz 1500 m2. Jāzina arī, ka telts noma sevī ietver iespēju nepieciešamo telti aprīkot ar dažādām papildus ekstrām — ieklājot grīdu, uzstādot sienas (ar vai bez logiem), nodrošinot krēslus un/vai galdus, kā arī ierīkojot lampas telts apsildīšanai vai apgaismošanai. Telts noma nozīmē arī iekļautu telšu piegādi, salikšanu, nojaukšanu un aizgādāšanu.

Piedāvājumā arī krēslu noma

Organizējot sarīkojumu, kur apmeklētājiem kaut uz īsu brīdi, bet būs jāapsēžas, noteikti lieti noderēs krēslu noma. Jāpiemin, ka krēslu noma sevī ietver dažādu veidu krēslus: pieejami viegli, saliekami krēsli melnā krāsā; banketu krēsli ar paaugstinātu komforta līmeni; bāra krēsli un klubkrēsli. Arī montāža un demontāža tiek nodrošināta no uzņēmuma puses, ja izvēlēta krēslu noma.

Apsildīšanu spēj nodrošināt gāzes sildītāji

Sarīkojumi, kuri notiek svaigā gaisā, nereti ir vēsi, bet siltumu šādos gadījumos var nodrošināt gāzes sildītāji. Apsildot telti, jāzina, ka gāzes sildītāji patērē propāna gāzi un viens šāds gāzes sildītājs var apsildīt aptuveni 20m2 lielu platību. Izmantojot sildītāju intensīvākajā iestatījumā, 27 l gāzes balons siltumu sniegs 10 h, tāpēc gāzes sildītāji minami kā patiešām parocīgs siltuma avots.

Paredzēta uzstāšanās? Noderēs saliekamā skatuve

Gadījumos, kad iecerēts sarīkojums, kurā paredzētas uzstāšanās, performances un priekšnesumi, palīdzēs saliekamā skatuve.  Saliekamā skatuve tiek būvēta, izmantojot moduļus, kas ir 1x2m un 1x1m lieli, un skatuves augstums virs zemes ir regulējams, līdz ar to iespējams izveidot ļoti dažādu veidu skatuves ikkatra vajadzībām. Turklāt kāju regulēšana nodrošina , ka saliekamā skatuve var tikt uzstādīta vietās, kuru reljefs nav taisns.

Nomai pieejami arī bāra krēsli

Bāra krēsli pieejami tumši pelēkā tonī ar gaišu rāmi, un tie ir ērti saliekami, tādējādi pēc tam, kad bāra krēsli savu darbu būs paveikuši, tos iespējams ērti salikt, tādā veidā ietaupot vietu. Ja gribat īstenot sarīkojumu, kura laikā nepieciešama mājīga atmosfēra, bāra krēsli ir labākais variants.

Teltis — kādas vien nepieciešamas

Jāpiemin, ka Akurats.lv piedāvātās teltis iespējams izmantot praktiski jebkur. Šādas teltis redzēsiet gan tik lielos pasākumos kā Dziesmu svētki, Baltic Beach Party, gan arī gadatirgos, pilsētas un sporta svētkos, kā arī privātās ballītēs Ja nepieciešamas teltis, Akurats.lv ir labākā vieta, kur to īrēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *