TELTIS UN NOJUMES VAR IZNOMĀT AKURATS.LV

ledus trauks _ akurats.lvJa zināms, ka telts būs nepieciešama vien dažu reižu lietošanai vasaras sezonā, tad labākais risinājums ir telts noma. Nav būtiski kuram pasākumam telts ir paredzēta, galvenais ir laicīgi padomāt par telts rezervāciju. Savlaicīga telts rezervēšana ir garants tam, ka tieši sava izvēlētā telts būs noliktavā.
Jautāsi, kādēļ izmantot uzņēmuma SIA ”Akurāts” telts nomas servisu?

TELTIS UN NOJUMES PAR IZDEVĪGU CENU IZVĒLIES AKURĀTS.LV
Telts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu Mūsu valstī ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus nodrošina visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties atbilstošāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.
Vasara – svētku laiks ar kāzām, izlaidumiem, ballēm un brīvdabas pasākumiem. Parasti šādos gadījumos lielākās problēmas rada jautājums, kur uzņemt visus viesus, kur uzstādīt galdu, lai visi atnācēji pie tā varētu apsēsties? Nav ko satraukties, ir risinājumi. Tu vari īrēt svētku nojumi.
KĀDU VEIDU TELTIS PIEEJAMAS SIA AKURĀTS?
“Akurāts” ir tava iespēja iznomāt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā ir dažādi telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.
Ja gribi savus viesus pārsteigt ar oriģinālu telti, tad izvēlies telti –ZVAIGZNE. Tā noteikti uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.
Ietilpības
Pasākuma kopējo tēlu padarīs lielisku arī stāvlampas. Arī tās pieejamas uzņēmuma „Akurāts” piedāvājumā. Stāvlampu noma ir īpaši pieprasīta gada tumšākajos mēnešos, kad sevišķi) svarīgi ir tas, lai svinību vietā un telpā būtu optimāls apgaismojums.
Ja vēlies savus svētkus padarīt īpašus, tad [nevar aizmirst par telts vai nojumes aprīkojumu un dekorācijām grieztiem un sienām, bet ja tas ir privāts pasākums, tad tu vari sarīkot tematisko ballīti. Minētajos pasākumos lieliski noderēs banketu krēsli. „Akurāts” piedāvā klasiskā varianta banketu krēslus – melnā krāsā ar gaiši pelēku metāla rāmi. Šāds krēslu modelis iederēs pilnīgi visās svinībās, neatkarīgi no tā kāda noskaņa paredzēta iecerētajam pasākumam. Dizainiski pievilcīgi ir arī SIA „Akurāts” bāra krēsli tumši pelēkā krāsā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *