TELTIS UN NOJUMES VAR IZNOMĀT AKURATS.LV

 lēta telts īre pasākumiemEsi  ieplānojis rīkot saviesīgu pasēdēšanu un gribi ietaupīt pasākuma  rīkošanas izmaksas? Tādā reizē tev jābūt nodrošinātam ar atbilstošu telti. atminamies, ka kādu laiku atpakaļ telšu izvēle bija ļoti ierobežota, teltis bija  grūti saliekamas, smagas un neērtas. Tagad situācija ir mainījusies, jo, piemēram, vadošais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akurāts” piedāvā dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akurāts” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā  , tomēr veic piegādes arī uz Igauniju un Latviju. Firma  sniedz iespēju iegādāties dažādu izmēru un dizaina teltis – gan lielākas un mazākas,gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var atrast savām izmantošanai atbilstošako variantu. Lai mazinātu tavas rūpes par telts iegādi, Akurāts nodrošina teltis lielā izvēlē.

Ja paredzams, ka telts ir vajadzīga vien pāris reižu izmantošanai vasaras laikā, tad labākais risinājums būs telts noma. Nav svarīgi kuram notikumam telts ir paredzēta, galvenais ir laikus aizdomāties par telts rezervāciju. Savlaicīga telts rezervēšana ir garantija tam, ka tieši sava izvēlētā telts būs noliktavā.

Jautāsi, kādu iemeseslu dēļ lietot  kompānijas SIA ”Akurāts” telts nomas pakalpojumus?

•   Uzņēmums “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums būtu maksimāli izdevies. Uzņēmuma „Akurāts” nojumes noma ir atrodamas par īpaši draudzīgām cenām.

•   Telts īre ir tava iespēja ieekonomēt. Ja tu iegādājies telti, kuru vienā sezonā  lieto tikai pāris reizes, bet vēlāk tā kaut kur tiek pazaudēta un vairs netiek lietota, tad ieguldījums būs nevērtīgs. Savukārt īrēt telti var tieši uz kādu noteiktulaiku, piem., ja tiek  ieplānots kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, iestādes vai kāds cits pasākums.

TELTS UN NOJUMES IZMAKSAS NOMĀJOT AKURATS.LV

• Turklāt uzņēmuma teltis pieejamas ļoti plašā izvēlē un tās ir var izīrēt kopā ar papildus aprīkojumu. Tas nozīmē, ka nav jāizmanto vēl kādu citu firmu pakalpojumi, tāpēc ietaupot laiku un naudu.

Vasara ir īstais brīdis, lai noorganizētu svētkus sev un saviem draugiem ūdenstilpes tuvumā, tālab izvēloties kādu no dārza telts variantiem tev nav jāsatraucas par sliktiem laikapstākļiem, kas var sabojāt banketu vai svinīgo pasākumu. Uzņēmuma telšu nomā un nojumju piedāvājumā pieejamas 11 dažādu izmēru un formu teltis un nojumes – gan ar plastmasas vai koka grīdu, kā arī bez tās. Tāpat iespējams rezervēt teltis un nojumes ar sienām, logiem, galdiem, krēsliem un cita veida vajadzīgo aprīkojumu. Telts īre ir ērtākais veids, kā tikt pie ilgi kalpojošas un labas kvalitātes nojumes tavam iecerētajam notikumamm.

“Akurāts” ir tava iespēja iznomāt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Klāstā ir vairāki telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes var pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad izvēlies telti –ZVAIGZNE. Tā nenoliedzami uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20×75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības situāijā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem. Šādas telts izvēli veiksmīgi

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS –  GALDI, KRĒSLI, STĀVGALDI, SILDLAMPAS, PAKLĀJI, IZNOMĀJAMI AKURĀTS.LV

“Akurāts” telts īre ir piemērota svētku rīkošanai visos gadalaikos. Nevar nepamanīt, ka  kafejnīcās, krodziņos un restorānos vasaras sezonā āra nojumes uzstāda liels skaits kompāniju, tā piesaistot arvien vairāk klientu, jo cilvēki siltā laikā grib vairāk pabūt svaigā gaisā mirkļus vasarā. Tajā pašā laikā neviens negrib samirkt, tālab tieši kvalitatīva nojume būs tā, kas pasargās no  negaidītiem laikapstākļiem.

Neaizmirstamu pasākumu vai viesības var sarīkot ne tikai vasarā, bet arī rudenī vai ziemā. Daudzus var satraukt jautājums par laikapstākļiem, taču izvēloties attiecīgu aprīkojumu, problēmu var vienkārši risināt. Ja teltij tiks pielāgots arī grīdas segums un tiks padomāts par apsildīšanu ar speciālajām gāzes sildlampām, tad būs mājīguma sajūta pat sliktos laikapstākļos. Tāpat liela nozīme ir arī telts materiāla izvēlei. Telts ar stikla vai plastmasas paneļiem efektīvāk uzturēs siltumu nekā tenta materiāla sienas. Savukārt risinājums gaisa ieplūšanai noslēgtās var būt vienviru durvis. Nav jāraizējas arī par apgaismojumu diennakts tumšajā laikā, jo ”Akurāts” teltīs  var uzstādīt lampu apgaismojumu, uzzini vairāk –  http://akuratspasakums.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *