TELŠU NOMA IR IZCILA ALTERNATĪVA STACIONĀRAI MANTU NOLIKTAVAI

Telšu noma ir lielisks pakalpojums, lai, realizējot pasākumu brīvā dabā, tas būtu izdevies arī sliktu laika apstākļu gadījumā. Teltis un nojumes ir atbilstošas arī uzglabāšanai un citām nepieciešamībām. Bez šaubām, pastāv arī iespēja izvēlēties publiskas ēkas, piemēram, viesu namus, pirtis un pilis, bet ievērojami izdevīgāks variants ir telšu noma.

Teltis, gāzes sildītāji, dārza mēbeles, tribīne un citi pasākumu piederumi – to visu Baltijā nodrošina stabils uzņēmums ar ilggadēju pieredzi. SIA “Akurāts”  piedāvātie pakalpojumi ir izmantoti tādos pasākumos kā Dance Summit, pilsētas svētkos, Baltic Beach Party Liepājā, prezentācijās, mākslas izstādēs, koncertos, pilsētas svētkos, dziesmu un deju svētkos un, protams, sporta spēlēs.

VADOŠAIS TELŠU NOMAS PAKALPOJUMU SNIEDZĒJS LATVIJĀ

Firma “Akurāts” izīrē teltis un nojumes daudzveidīgiem pasākumiem jau, sākot ar 2005. gadu. “Akurāts” telšu noma strādā ne tikai Latvijā, bet arī pārējās Baltijas valstīs. Uzņēmuma teltis izmanto ne tikai atpūtas un svētku pasākumos, bet arī celtniecībā, āra remontdarbos un noliktavās. “Akurāts” inventāru var izīrēt gan atsevišķi, gan komplektā ar papildus aprīkojumu atkarībā no tā, kādam mērķim teltis vai nojumes plānots pielietot. “Akurāts” pārliecinoši darbojas jau vairāk nekā 10 gadus un šobrīd ir stabils līderis starp telšu nomas iestādēm.

LĪDZ AR TELTĪM PIEEJAMI ARĪ APKURES ALTERNATĪVA – GĀZES SILDĪTĀJI UN SILDLAMPAS

Telts apsildi “Akurāts” piedāvā veikt ar īpašām gāzes sildlampām, lai teltis sniegtu mājīgu un siltu telpu pasākumu norisei un viesu apmierinātībai. Sildlampas ir viens no diviem veidiem, kā apsildīt teltis.  Otrs veids patīkamas atmosfēras radīšanai ir gāzes sildītāji. “Akurāts” piedāvātie gāzes sildītāji var apsildīt aptuveni 20 m²  lielu telpu. Gāzes sildītāji ir korekti jāuzmontē, tāpēc par montāžu un demontāžu, kā arī izmantošanas pamācību parūpēsies pieredzējuši uzņēmuma pārstāvji.

ORATORA PALĪGRĪKS, UZSTĀJOTIES PUBLIKAS PRIEKŠĀ – TRIBĪNE

Tribīne ir papildaprīkojums, kuru rekomendējam klientiem, kuru paredzētajos pasākumos ir ieplānotas arī, piemēram, pasākuma vadītāju uzstāšanās. Mūsu gatavotā tribīne visbiežāk ir ražota no bērza saplākšņa. Ja pasākumā piedalās arī prese, tad tribīne ir perfektais objekts, uz kā izvietot reklāmu, kas iekļausies visu skatītāju redzeslokā, kā arī fotogrāfu un video operātoru kadrā. Tribīne bieži tiek saukta par oratora pulti, tieši tāpēc uzskatām, ka tribīne nodrošinās papildus drošību jebkuram cilvēkam, kurš uzstāsies otrpus tai. Runājot par izmēriem, tribīne tā lielākoties ir apmēram 1,2 m augsta, 0,7 m plata.

KUR MEKLĒT “AKURĀTS” TELTIS?

Ofisa un noliktavas koordinātas: Muižas iela 9, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164 ; Tālr.: 67394933 ; Mob.tālr.: 26338888. Mājaslapa: www.akurats.lv. Rezervējiet laicīgi!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *