TELEFONI, TELEVIZORI UN IPOD – VISS TAVĀM ĒRTĪBĀM VEIKALĀ 1A.LV

elektriskie radiatori 1a.lvInterneta veikals 1a.lv ir vieta, kur iegādāties visu nepieciešamo mājoklim. Ja vēlies iegādāties jaunu televizoru, bet nav laika staigāt pa veikaliem, pastāv variants iepirkties veikalā 1a.lv. Tur varēsi no plašā piedāvājumu klāsta izvēlēties sev tīkamo televizoru.

Šķiet, Samsung ir viens no novērtētākiem elektronikas ražotājiem . Tieši tādēļ jāizceļ  Samsung Tv un to piedāvātās iespējas. Interneta veikalā 1a.lv atrodami vairāku modeļu Samsung Tv, tai skaitā arī Samsung Smart Tv, kas sniegs iespēju izbaudīt visas jaunāko tehnoloģiju priekšrocības.

Vajadzīgs jauns telefons? Ielūkojies 1a.lv preču klāstā! Izvēlei tiek piedāvāti gan mobilie , gan arī viedtālruņi un bezvadu telefoni.

Veikalā iegādājami ne tikai telefoni, bet arī to citas telefonam vajadzīgas lietas – piemēram, vāciņi, maciņiun telefonu akumulatori. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies kādu no piedāvājumā esošajiem akumulatoriem savam telefonam.

Savukārt sadaļā ”Apple produkti” atradīsi mūsdienīgos Ipod , kā arī to aksesuārus. Izvēlies savai gaumei atbilstošo un saņem to ar bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā.

VAJADZĪGS VEĻAS ŽĀVĒTĀJS? IZDEVĪGUS PIEDĀVĀJUMUS MEKLĒ 1A.LV

Nav noslēpums, ka daudzviet mājvietās un citur, gaiss ir sauss – īpaši tas jūtams apkures sezonā. Viens no risinājumiem ir gaisa mitrinātāji, ko lielā izvēlē piedāvā 1a.lv. Tāpat iespējams iegādāties dažādas citas preces mājai – piemēram, LED spuldzes, kas būs lielisks ieguldījums elektroenerģijas taupīšanā un dabas saudzēšanā.

Gada vēsajā sezonā aktuāls pirkums būs elektriskie radiatori, kas sniegs telpā papildus siltumu un omulību. Daudzu iecienīti ir eļlas radiatori, kas ir funkionāli un ērti pārvietojami. 1a.lv nodrošina dažādu ražotāju un veidu eļlas radiatorus par draudzīgām cenām.

1a.lv piedāvā ērti un izdevīgi iegādāties arī sadzīves tehniku, tai skaitā arī plītis un indukcijas virsmas. Indukcijas virsmas iespējams izvēlēties atbilstoši savām prasībām – ņemot vērā vairākus parametrus, piemēram, ražotāju, sildrinķu skaitu un apmales materiālu.

Preču klāstā arī veļas žāvētāji, kas būs labs palīgs lielās un mazās ģimenēs. Iespējams izvēlēties sev dažādas ietilpības ierīces, turklāt – par lieliskām cenām.

Veikala sortimentā ne vien preces mājai, bet arī sporta un skaistumkopšanas preces – piemēram, trenažieri, matu veidotāji un daudz citu lietu. Izvēlies kādu no vairākiem trenažieru veidiem un rūpējies par labu fizisko formu jau tagad! Savukārt, ikviena sieviete atzīs, ka matu veidotājs ir  noderīga lieta ikdienā un svētkos. Ieskaties un izvēlies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *