Tehnoloģijas Jūsu telpu tīrībai

Ieejas durvis un to apkārtne ir viena no visnetīrākajām vietām mājās un īpaši publiskajā telpā. Aizturēt ūdeni, sniegu un sīkos gružus var gumijas paklāji. {Kad ielas ir netīras, un uz zolēm iekštelpās tiek ienesti gan dubļi, gan ķīmiskie reaģenti, gumijas paklāji neļaus netīrumiem nonākt tālāk par ieeju}. Gumijas paklāji tiek ražoti no nostiprinātas nitrilgumijas, tāpēc nelabvēlīgi laikapstākļi neietekmē paklāju funkcionalitāti. Gumijas paklāji var uzsūkt līdz 2 litriem ūdens un kalpo vairākas sezonas, ja vien tiek nodrošināta pareiza apkope.

Paklāju noma garantē vienmēr tīru paklāju

Izturīgi gumijas paklāji labi tiek galā ar netīrumiem, taču kā pareizi apkopt pašu paklāju? Maināmie paklāji ir parocīgs risinājums. Tā vietā, lai patstāvīgi tīrītu un mainītu paklājus, uzticiet šo darbu profesionāļiem! Maināmo paklāju noma ir pakalpojums, kurā ietilpst paklāju piegāde, nomaiņa un tīrīšana ar speciāliem līdzekļiem. Maināmo paklāju serviss būtiski pagarina paklāja izmantošanas laiku, turklāt tā samazina saimnieciskās izmaksas un ļauj pievērsties svarīgākām darīšanām.

Vai Jūsu tualetes telpās ir viss , kas vajadzīgs?

Lai labierīcības vienmēr būtu tīras, nepieciešami daudzveidīgi higiēnas produkti. Tīras telpas, tīras rokas, patīkama, neuzkrītoša smarža – to visu nodrošina higiēnas produkti. Plašajā {preču} piedāvājumā var ātri atrast to, kas nepieciešams birojā vai mājās. Higiēnas produkti ir ne tikai tīrīšanas līdzekļi, bet arī uzkopšanas rīki un dažādi tehnoloģiskie risinājumi. Lai tualetes telpās būtu patīkami atrasties, higiēnas produkti ir neaizvietojami.

Putu ziepes {lieliski} nomazgā netīrumus

Putu ziepju dozators ļauj patērēt šķidrās ziepes ekonomiski. Lai pilnībā nomazgātu rokas, nepieciešami vien 0,4 ml putas ziepju, un Jūs ietaupāt ne tikai ziepes, bet arī ūdeni. Putu ziepes netek un nesakalst, un putu ziepju dozators nodrošina tīru izlietni un tās apkārtni. Mūsdienās pieejams arī bezpieskāriena putu ziepju dozators.

Svaigs un patīkams aromāts labierīcībās

Gaisa atsvaidzinātāji telpām lieliski tiek galā ar nepatīkamām smakām. Tagad gaisa atsvaidzinātāji telpām ir ekoloģiskāki un draudzīgāki videi un alerģiju slimniekiem. Tie strādā pretēji aerosola principam – nevis izplata gaisā aromatizētās daļiņas, bet vienmērīgi piepilda telpu ar aromātu. Gaisa atsvaidzinātāji telpām ir īpaši nepieciešami labierīcībām, kas tiek izmantoti intensīvi: birojos, kafejnīcās un citās publiskajās telpās..

Pareizi piemeklēti higiēnas produkti un maināmo paklāju noma nodrošinās labu tīrības līmeni. Parūpējieties par savu veselību un komfortu, pasūtot visu nepieciešamo koplietošanas telpām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *