STARPTAUTISKS BIZNESS SĀKAS AR KOMUNIKĀCIJU                

lietišķā angļu valodaJa arī Jūs esat mērķtiecīga uzņēmuma dalībnieks, tad zināt, ka eksportēšana nereti ir ceļš uz panākumiem un lielāku apgrozījumu, bet tas arī nozīmē saziņas veidošanu ar ārvalstu tirgiem. Turklāt kā viena no plašāk pielietotajām saziņas valodām biznesa pasaulē ir biznesa angļu valoda jeb lietišķā angļu valoda. 

Lietišķā angļu valoda noderēs ne tikai komandējumos uz ārzemēm, bet arī, piemēram, starptautiskos biznesa semināros un arī online vidē, kur Jums būs iztiekti ērtak komunicēt ar Jūsu esošajiem vai nākotnes topošajiem klientiem.. Protams, ja angļu valodu ikdienā pašlaik lietojat neregulāri, tad interesanti, kur to apgūt, lai pie Jūsu prasmēm varētu tikt pieskaitīta arī lietišķā angļu valoda, pareizi?. Kvalitatīvs mācību centrs ir vieta, kur to apgūt visprecīzāk un visprogresīvāk, bet atcerieties, ka biznesa angļu valoda ir iemācāma tikai tad, kad jau iepriekš valoda ir apgūta un tiek pielietota vismaz daļēji labā līmenī! Tas ir būtiski, jo veiksmīgas valodas attīstības pamatā ir stabilas iepriekšējās zināšanas un pieredze.

JA PIETRŪKST ZINĀŠANU, PILNVEIDOJIET TĀS INTERNETA KURSOS

                Angļu valoda online ir piemērota tieši iesācēju līmeņa censoņiem.  Turklāt arī Latvija ir viena no valstīm, kur tiek piedāvāti augsti novērtēti un pasaulē atzīti kursi tieši šai mērķauditorijai. Mācību centrs New Horizons Latvia jeb NH.LV ir starptautiska valodu un IT apmācību uzņēmuma filiāle Latvijā. Arī Jums ir pieejams NH.LV programmatūras rīks, kas ir pārvērtis angļu valodas apguvi jaunā līmenī. Mācību centrs lepojas ar šo preci, jo tas, atšķirībā no citiem pieejamiem veidiem, valodu iemāca ar asociāciju palīdzību, nevis ar tās pārtulkošanu dzimtajā valodā, kas izteikti atvieglina mācīšanās procesu. Tādā veidā Jums jaunā valoda tiek iemācīta, izmantojot veselas trīs maņas – dzirdi, redzi un izrunu. Tas ir vienkārši – iegūstiet abonementu uz laiku no 4 līdz 6 mēnešiem un angļu valoda online ir Jūsu rīcībā!

INTERNACIONĀLI ATZĪTA SISTĒMA JŪSU RĪCĪBĀ

                Lai arī cik augstā vai zemā līmenī atrastos Jūsu angļu valodas zināšanas, NH.LV durvis ir atvērtas arī Jums, neatkarīgi vai Jums interesē biznesa angļu valoda, angļu valoda online vai kāda no citām 20+ valodām. Turklāt NH.LV mācību centrs pasniedz arī apmācības IT speciālistiem. NH.LV Latvijā atrodas trīs filiālēs. Sazinieties ar NH.LV, zvanot uz +371 67847600, rakstot uz info@newhorizons.lv, vai arī norādot savus kontaktus NH.LV mājaslapā www.nh.lv!

                Mācību centrs NH.LV Jums novēl jau drīzumā uzlabot savas angļu valodas prasmes

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *