Sohocredit.lv pirmais kredīts bez pārmaksas

Sohoocredit.lv piedāvā saņemt pirmo aizdevumu pilnīgi bez pārmaksas – bez komisijas maksas par kredītu un procentiem. Tas nozīmē, ka tev jāatdod tieši tik, cik biji aizņēmies. Nekādu slepeno punktu vai triku šeit nav! Ja nu vienīgi banka paprasa dažus centus tāpēc, ka būsi sajaucis konta nr. Kas notiek diezgan reti, taču ir gadījies.

Sohocredit.lv ātrais kredīts piedāvā tev aizņemties un apmaksāt aizdevumu uz jebkuru Latvijā esošu un strādājošu banku, lai samazinātu tavus izdevumus par pārskaitījuma komisiju uz 0.

 Lai saņemtu aizdevumu pie sohocredit.lv ātrā kredīta aizdevēja, tev ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei. Nedrīkst būt iepriekš nenokārtotas kredītsaistības ar citiem aizdevējiem kā arī tev ir jābūt patstāvīgam iedzīvotājam Latvijas republikā. Tev ir jābūt bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām un telefona numuram.

Ja tu vēlies aizņemties pirmo reizi, tad tas jādara sekojoši. Ienāc Sohocredit.lv, piereģistrējies, izvēlies kādu aizdevuma summu vēlies saņemt, tad izvelies termiņu uz cik ilgu laiku šī summa tev būs nepieciešama. Sohocredit.lv kalkulators tev parādīs, procentu likmi, cik lielu summu tev kopā būs jāatgriež un cik ilgā laika posmā tev to būs jāizdara. Tad, kad būsi pieteicis kredītu, firmas speciālisti izskatīs tavu pieteikumu un pozitīva lēmuma gadījumā sohocredit.lv ātro kredītu uz jūsu kontu pārskaitīs dažu minūšu laikā, atkarībā no tā kādā bankā tev ir norēķinu konts.

Atceries to, ka aizpildot aizdevuma formu, tev būs jāveic aktivizācijas maksa, lai pārliecinātos par tava konta piederību tev un, lai aizdevums kļūdas gadījumā netiktu pārskaitīts uz trešās personas kontu. Sohocredit.lv ātrais kredīts strādā jūsu labklājības dēļ un ar katru klientu strādā individuāli. Aizņemies atbildīgi un kārtīgi izvērtē savas iespējas apmaksāt aizdevumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *