Siltumsūkņu montāža, artēzisko aku izveidošana- uztici dabu jomas speciālistiem – Udensjums.lv

Siltumsūkņu uzstādīšana www.udensjums.lvCīnies ar ūdens apgādes izraisītajām problēmām? Esi nolēmis saņemt uzturā droši lietojamu ūdeni? Atrisini šīs problēmas ar Udensjums.lv ekspertu atbalstu! Uzņēmuma SIA “Ground Water” pakalpojumu izvēlē profesionāli ūdens autonomās piegādes sistēmas risinājumi un citi ar tās ierīkošanu saistītie pakalpojumi. Mini ekskavatora pakalpojumi, siltumsūkņu uzstādīšana u.tml. Iepazīsties ar servisa klāstu Udensjums.lv.

Kā viens no sniegtajiem servisiem ir mini ekskavatora pakalpojums. Tas noteikti būs ļoti noderīgs pie dažādiem rakšanas darbiem, augsnes apstādījumu plānošanas apstākļos, ceļa seguma atjaunošanā, kā arī ziemas sezonā, lai izvestu sniegu. Teritorijas labiekārtošanai mini ekskavatora pakalpojumi noderēs zemes apstrādāšanai apstādījumu veidošanā . Udensjums.lv servisa piedāvājumā tāpat arī siltumsūkņu uzstādīšana privātmājas apsildes izveidošanā. Salīdzinājumā ar pārējiem apsildīšanas sistēmas risinājumiem siltumsūkņi spēj reducēt energopatēriņu patpar 75%. Ar siltumsūkņu ierīkošanu var ne vien apsildīt namu, bet arī garantēt mājokļa dzesēšanu gada karstākajos mēnešos.

Speciālisti nodarbojas arī ar artēzisko urbumu instalāciju un ūdens apgādes sistēmas izveidošanu. Atkarībā no no augsnes slāņa, grunts sastāva un dziļurbuma dziļuma, profesionāļi trīs līdz 10 dienu laikā ierīkos paredzēto dziļurbumu. Nereti ir vajadzīgi ūdens atdzelžošanas un mīkstināšanas filtri, jo grunts sastāvā atkarībā no lokācijas mēdz būt augsts kaļķa un dzelzs daudzums. Ūdens, kas iegūts no artēziskās akas urbuma, ir kvalitatīvs un tīrs. Ūdens, kas iegūts no dziļurbuma, ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem, tieši tāpēc nevajadzēs uztraukties par lielāku ūdens patēriņu vai ūdens pienākšanas traucējumiem.

Ja tev ir vajadzīgs kāds no minētajiem pakalpojumiem vai ūdens autonomās pieveduma sistēmas ierīkošana, pasūti dziļurbuma ierīkošanu Udensjums.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *