SIA "TVORA" – AUGSTĀKĀS KLASES ŽOGI UN VĀRTI

tvora.lv paneļu žogi, sētas 3d 1Uzmanīgi un pareizi montēti žogi un to sistēmas rada ne tikai drošību un norobežo Jūsu teritoriju no citu acīm, bet arī rada patīkamu, personīgās telpas gaisotni. Viss, kas vajadzīgs – iegādāties kvalitatīvu žogu no profesionāļiem. Latvijā speciālisti šajā jomā ir firma SIA “Tvora”. “SIA “Tvora” ir uzņēmums, kas klientiem ļauj iegādāties kvalitatīvus un dažādu materiālu sētu risinājumus pēc ikviena pasūtītāja individuālajām vajadzībām. Interneta vietnē tvora.lv varēsiet pasūtīt koka sētas, bloku risinājumus, metāla u.c. sētu opcijas, ko kompānijas lietpratēji izgatavos tieši Jūsu iežogojamās platības lielumam.

Viens no pazīstamākajiem žogu risinājumiem – metāla žogi. Metāla žogus plaši izmanto Latvijā gan pilsētās, gan laukos privātās teritorijas norobežošanai. SIA “Tvora” ražotās metāla žogu sistēmas būs lieliski piederīgas lielākajai daļai mūsdienu arhitektūras ēku un ne tikai. Metāla žogi ir piemēroti atšķirīga veida virsmām un tas tos padara tik universālus. Metāla žogu izgatavošanā tiek izmantoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas garantē ilgu kalpošanas laiku. Žogu izgatavošanā tiek izmantots tikai Eiropas vadošo ražotāju tērauds. Visa “Tvora” produkcija ir arī sertificēta, tai ir 5 gadu garantija pret koroziju.

Lai žogi būtu izturīgi un kalpotu ilgu laiku, nepieciešami augstas kvalitātes, profesionāli uzstādīti žogu stabi. Bez uzticamiem žogu stabiem pats žogs zaudē savu funkcionalitāti, jo tas nebūs stabils un var pat deformēties pie izteiktākas vēja plūsmas. SIA “Tvora” piedāvā četrkantainīgus, apaļas formas, un pat ovālus žogu stabus dažādos izmēros. Žogu stabi var būt ar dažāda veida, speciālu pārklājumu. GALFAN – tas ir pretkorozijas pārklājums, kas darbojas 3 reizes ilgāk nekā vienkārš cinkojums.

Ja Jūsu privātmājai, darba ēkai vai privātajai teritorijai ir nepieciešami iebraucamie vai ieejas vārti, Tvora.lv piedāvā izgatavot automātiskos un parastos vārtus pēc individuāla pasūtījuma. Vārtu uzstādīšanā uzņēmums piedāvā itāļu automātiku no CAME un BFT, kas sevi pierādījusi kā ilgtspējīga un ērta automātika un kas plaši pazīstama profesionāļu starpā. SIA “Tvora” speciālisti arī konsultēs par Jums labāko vārtu variantu – piem., lielās mājsaimniecībās piemērotākie ir automātiskie vārti. Kāpēc? Automātisko vārtu sistēma ir komfortabla autovadītājiem, jo tos var atvērt ar elektroslēdzeni, neizkāpjot no automašīnas.

SIA “Tvora” piedāvā pārdomātus risinājumus un strādā ikviena klienta interesēs. Uzzini vairāk par piedāvātajiem pakalpojumiem, apmeklējot www.tvora.lv vai rakstot uz info@tvora.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *