UZŅĒMUMS, KAS SPECIALIZĒJIES SĒTU IZGATAVOŠANĀ – TVORA.LV

koka žogi tvora.lvUzņēmums UAB Tvora sniedz klientiem iespēju pasūtīt īpašuma vajadzībām sētas, ko teicami var pielāgot katra klienta īpašuma prasībām. Ja tagad meklējat piemērotākos žogu risinājumus, ieskatieties UAB “Tvora” piedāvātās iespējas. Moderni un klasiski sētu risinājumi, kuri jūsu īpašumu spēs pasargāt no svešiem skatiem un sniegs drošuma sajūtu.

 Ja esat klasisku vērtību cienītājs, labs risinājums ir koka žogi, turklāt tas piestāvēs kā lauku apvidū, tā arī pilsētā. Koka sētas tiek ražotas no priedes koksnes , kas nodrošinās ļoti ilgu ekspluatācijas periodu , un Vācijā ražotie koksnes pārklājumi nodrošinās koksnes izturību pret visādiem vides apstākļiem un mitruma radītajām slimībām. Metāla žoga variants būs elegants un piešķirs īpašumam izteiksmīgu skatu. Metāla žoga plānošanā var domāt par akmens žoga Gabioni dekoru vai akcentu.

Lielākas zonas iežogošanai ir ieteicams ir jau Amerikā popularitāti ieguvušais plastmasas žogu variants. Tā montāža ir ļoti vienkārša, turklāt izmaksas zemas. PVC žogs ir ar augstu pretestības spēju pret laikapstākļu negatīvo iedarbību un var saglabāt pietiekami labu izskatu pat 50 gadu garumā. Tvora.lv mājaslapā varat piemeklēt arī lielu laukumu iežogojumus – metāla stiepļu žogus. Metāla žogi labi piemēroti teritorijas pasargāšanai no dzīvniekiem un svešiem viesiem. atbilstošs risinājums meža nožogošanai.

UAB Tvora tiek izgatavoti ne vien žogi, bet arī ražo vārtu sistēmas, kas tiek piemēroti ikviena klienta vajadzībai. Piedāvājumā automātiskie, bīdāmie un veramie iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī ieejas sētas vārtiņi. Uzņēmuma profesionāļi izgatavo akmens puķupodus, dārza labiekārtošanas darbus, kas dārzā radīs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Interesējieties par optimāliem sētas variantiem pie firmas Tvora.lv profesonāļiem – žogu izgatavošana, uzstādīšana pēc individuāla pasūtījuma!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *