SERVISA LUCIDA PIEDĀVĀTĀ LOGU MAZGĀŠANA – IELAID TELPĀ GAISMU!

logu mazgāšanaLai dzīve daudzdzīvokļu namā būtu droša un radušās problēmas savlaicīgi tiktu risinātas, apsaimniekošana jāuztic nama apsaimniekotājam. Atbildīgs apsaimniekotājs ņems vērā visu iedzīvotāju viedokļus un prasības, kā arī meklēs savlaicīgus un efektīvus risinājumus ikvienai situācijai.

Protams, visvienkāršāk šos darbus uzticēt profesionāļiem, kas ņems vērā katra mājas iedzīvotāja vēlmes un vajadzības, kā arī nodrošinās atbildīgu un kvalitatīvu uzticēto darbu īstenošanu.

Ja arī tev aktuāla namu apsaimniekošana, vērts apskatīt Lucida piedāvājumus!

Nereti dzirdēts uzskats, ka kvalitatīva apsaimniekošana paredz arī lielas izmaksas, tomēr  Lucida ir gatavs pierādīt pretējo.

Lucida pakalpojumi noderēs arī tad, ja jāveic kādi remontdarbi, tiek nodrošināti arī sertificēta santehniķa un elektriķa pakalpojumi.

Savukārt, ja nepieciešama biroja vai mājas uzkopšana, Lucida piedāvājumā arī tā. Te jāpiemin arī logu mazgāšana, kas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Logu mazgāšana ir visai sarežģīts process, jo ne vienmēr izdodas aizsniegt vistālākās un mazākās loga rūtis. Ja logu mazgāšanu uzticēsi Lucida darbiniekiem, varēsi būt drošs, ka nomazgātas būs pat vissarežģītāk pieejamās logu rūtis. Svarīgi arī, ka logu mazgāšana notiek ar atbilstošiem mazgāšanas līdzekļiem un atbilstošu inventāru.

Tas nebūt nav viss – Lucida nodrošina arī plašu speciālo darbu klāstu! Vari pasūtīt, piemēram, grīdas vaskošanu, jumtu tīrīšanu vai pārcelšanās pakalpojumus. Ja īstais brīdis mēbeļu tīrīšanai, Lucida zinošā komanda palīdzēs. Nereti daudz pūļu prasa arī paklāju tīrīšana, bet ar Lucida servisu arī tā nebūs problēma. Lai sasniegtu pēc iespējas labāku rezultātu, speciālisti strādā ar profesionāli atlasītiem tīrīšanas līdzekļiem, ko ražo paši labākie ražotāji.

Domājot par klientu vajadzībām, Lucida piedāvā iegādāties arī darba apģērbus. Ja tavā uzņēmumā darba apģērbs ir nepieciešamība, ieskaties Lucida piedāvājumā un iepriecini sevi ar kvalitatīvu un komfortablu apģērbu darba pienākumu veikšanai. Piedāvājumā dažādu darba apģērbi – gan bikses un jakas, gan kombinezoni.

Namu apsaimniekošanas darbi, telpu un teritorijas uzkopšana, logu mazgāšana, kā arī dažādi citi darbi sakoptai un drošai videi – ieskaties Lucida.lv.

Vairāk informācijas- http://lucida.lv/pakalpojumi/logu-mazgasana/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *