SAPOS PAGALMU GAIDĀMAJAI SEZONAI AR BAKKER ATBALSTUPLAŠS DĀRZKOPĪBAS PREČU UN SĒKLU UN STĀDU PIEDĀVĀJUMS NO BAKKER

stādiDārza darbu sezona sākas pavasarī, tādēļ bez šaubām ļoti būtiski savlaicīgi nopirkt dārza piederumus un materiālus. Interneta veikals Bakker-Holland.lv piedāvā labas kvalitātes dārzeņu un puķu sēklas, rožu stādus, koku un krūmu stādus, zaļumu un garšaugu sēklas .

Bakker katalogā atradīsiet iekštelpu un dārza sīpolpuķes . Pavasara darba ietvaros sīpolpuķes var vienkārši iestādīt puķu kastēs, ko pēcāk nolikt uz uz balkona vai terases, kā arī var stādīt tieši zemītē dārzā, turklāt to pilnplaukumā dārzs gūs rotaļīgas krāsas un burvīgu atmosfēru. Narcises, frēzijas, nokarenās begonijas, anemones, kallas un citas sīpolpuķu šķirnes varēsiet nopirkt Bakker-Holland.lv mājaslapā-http://www.bakker-holland.lv/. Lai jūsu mazdārziņš būtu vienos ziedos cauru gadu, rekomendējams aplūkot katras ziedu šķirnes ziedēšanas periodu.

 Bakker-Holland.lv plašā klāstā rozes – lielziedu, krūmu, dzīvžogu rozes un vēl citas -, kas ļoti labi iederēsies kā mazākā, tā arī lielā piemājas dārzā. Gar mūra sienu vai pie lapenes varar mēģināt iestādīt vīteņrozes . Savukārt no dzīvžogu rozēm var veidot izteiksmīgu un dabisku dārza robežu vai pat dārza istabu. Bakker rozēm tiek piešķirta piecu gadu garantija, kas apliecina stādu augsto kvalitāti un ilgtspējīgu ziedēšanu.

Jūsu izvēles iespējām katalogā augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklas piedāvājums no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja Bakker-Holland.lv. Lai jūsu mazdārziņā būtu noderīgs vitamīnu kokteilis, pasūtiet dažādu vitamīnu grupu un minerālu bagātās meža zemenes – to sēklas, tās varat audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Sēklu atvērumā varēsiet iegādāties eksotiskāku augļu sēklas – kivano jeb ragainā melongurķa sēklas, ēdamais fizālis u.c.. Vairāk nekā 200 dažādas dārzeņu, augļu sēklas!

Bakker katalogā varēsiet izraudzīties arī vairāku koku un krūmu stādus. Izvēles iespējām atrodami gan masīvi koki ēnas radīšanai, gan kompakti pundurkrūmi un praktiski dzīvžogu krūmi platības apstādīšanai. Arīdzan augļu koki, kas iederēsies lielā pagalmā – dažādu šķirņu bumbieru stādi, ābeles, plūmes, ķirši u.c.

Bakker ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Izraugieties savam dārzam atbilstošāko un pasūtiet savlaicīgi, lai jau sezonā varētu baudīt skaista un kopta dārza atmosfēru. Mājaslapā Bakker-Holland.lv varēsiet atrast saturīgus dārzkopības padomus krūmu un koku stādīšanā un kopšanā, viss par zālāju atjaunošanu u.tml. noderīgus ieteikumus. Dārza piederumi dārzkopībai un grilam, rozes, ziedu sēklas un stādi, sīpolpuķes, krūmi u.c..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *