SAMEKLĒJIET SEV TUVĀKO AUTOSKOLU – www.credoautoprieks.lv/cenas/beb-kategorija

 

be kategorija

KURA NO AUTOSKOLĀM IR JUMS PIEMĒROTĀKĀ, LAI VARĒTU IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS?

Iespējams Jūs beidzot esat nolēmis, ka būs pienācis brīdis iegūt B kategorijas tiesības, vai arī Jūs esat nonācis tādā situācijā, kur ir vajadzīgi ADR kursi, kuri dod iespēju iemācīties, kādā veidā ir veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kādā veidā sameklēt labu vietu, kurā saņemami ne tikai ADR kursi, iegūstamas A, D un B kategorijas tiesības un arī tiek nodrošināti pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un turklāt kur vide un mācības būs mūsdienu standartiem atbilstošas?

GANDRĪZ VISAS AUTOSKOLAS DOD IESPĒJU IEGŪT B UN BE KATEGORIJAS TIESĪBAS

B kategorijas tiesības ir iespējams nolikt pēc jebkuru autoskolu kursu apgūšanas, bet populāras ir tādas autoskolas kā, piemēram, Mustangs, Fortuna, Vanags un arī autoskola CredoAutoprieks. Visbiežāk B kategorijas tiesības varēs saņemt pēc teorijas un prakses apgūšanas, pie tam arī nepieciešams, lai ir pabeigti arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai veiksmīgi varētu izvērtēt atšķirīgas autoskolas, vispirms ieteicams uzzināt paziņu, kas jau ieguvuši B kategorijas tiesības, pieredzi, kā arī izlasīt internetā atrodamo informāciju par skolām.

SAMEKLĒJIET SEV TUVĀKO AUTOSKOLU – www.credoautoprieks.lv/cenas/beb-kategorija

Pamata kategoriju apgūšana – ne vien teorijā, bet arī praksē – būs iespējama autoskolā Mustangs. Tiesa šī autoskola pārsvarā būs piemērota tik vien rīdziniekiem un jelgavniekiem. Turpretī autoskola Fortūna mazāk piedāvā apmācības Rīgā, bet ir arī izvērsusi plašāku tīklu Latvijā. Arī Vanags piedāvās mācības četrās pilsētās, taču autoskola CredoAutoprieks izveidojusi filiāles ne tikai galvaspilsētā, bet arī Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī, Siguldā un Jelgavā.

PIE AUTOSKOLĀM – IR PIEEJAMI PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Papildus vadīšanas kursiem, autoskolu sortimentā par papildu samaksu ir pieejami arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā apskate. Principā visās autoskolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs par atsevišķu maksu, kas ir ap 30 eiro, taču dažādi būs piedāvātie nodarbību laiki. Kursus arī ir iespējams iziet citur, taču autoskolas telpās tie noteikti ir parocīgāki.

BĪSTAMO KRAVU PĀRVADĀŠANA – DROŠA PĒC ADR KURSU APGŪŠANAS

Tāds pakalpojums kā ADR kursi būs specifiskāki, ņemot vērā, ka daudzas autoskolas nemāca, kā jāveic bīstamo kravu pārvadāšana. Tās, kur ir apgūstami ADR kursi ir, piem., autoskola CredoAutoprieks un arī autoskola Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek izstāstīta 2 kursu ietvaros – vispirms varēs pabeigt pamata kursu un pēc tam papildapmācības pa to, kā jāpārvadā cisternas. Tādā gadījumā, ja Jūs gribat zināt dziļāk par to, ko mācīs kursos, kuros tiks apgūta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks nodrošina īpaši precīzus kursu aprakstus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *