Saliekamās skatuves un nojumes īre

skatuvju nomaUzņēmuma Akurāts nodrošinātā saliekamās skatuves un telts noma ir tiešām labs variants, ja nepieciešama pasākuma vieta vai īslaicīga noliktava. Tā noderēs gan gadatirgos, gan pilsētas svētkos, gan lielās viesībās, gan festivālos un citur. Arī tad, ja jums ir nepieciešama cita pasākumu aprīkojuma, piemēram, skatuvju, krēslu un citu īre, Akurāts ir atbilstošākais piedāvājums.

Telts noma nozīmē, ka jums nevajag iegādāties telti pasākumam. Norēķināties jums būs nepieciešams vienīgi par laika sprīdi, kad nojumi jums vajadzīgs lietot. Tas patiešām ir viegli, jo nav jāuztraucas par nojumes uzglabāšanu pirms un pēc pasākuma, turklāt Akurāts piedāvā arī telšu piegādi uz vajadzīgo vietu un to montāžu.

Telts noma ir noderīgs risinājums tādos gadījumos, kā:

●             Ja plānots pasākums brīvā dabā;

●             Telpas, kurās gribat noorganizēt viesības, ballīti vai citu pasākumu jau ir aizņemtas;

●             Meklējat vietu, ko iespējams izmantot kā mantu glabātuvi.

Ja paredzēts brīvdabas pasākums, piemēram, festivāls, sporta spēles, kāzas vai kāds cits, un jūs gribat nodrošināties pret sliktiem laika apstākļiem, SIA Akurāts nojumes būs lielisks risinājums. Tāpat telts noma noderēs kā alternatīva pagaidu noliktavai. Tā kā teltis ir iespējams siltināt un Akurāts piedāvā sildītāju nomu, nojumes noma būs piemērota ne tikai vasaras sezonai.

Ikviens, kas vēlas īrēt nojumi, pie Akurāts atradīs sev piemērotu risinājumu, jo kompānija piedāvā vairāk kā 10 atšķirīgu izmēru un izskata nojumes. Iznomājamo nojumju izmēri ir patiešām dažādi – nelielās ir līdz 10 kvadrātmetriem lielas, bet iespaidīgāko izmērs ir pat 1500 kvadrātmetri.

Pasākuma sarīkošana būs tiešām viegla, ja izmantosiet uzņēmuma Akurāts pakalpojumus. Uzņēmums izīrē ne vien nojumes, bet arī citu pasākumu aprīkojumu, piemēram, saliekamās skatuves. Uzņēmums piedāvā tiešām lielu aprīkojuma klāstu – ir atrodami gan soli, gan stāvgaldi, gan dekorācijas un pat stikla durvis nojumēm. Jūsu komfortam Akurāts piedāvā arī aprīkojuma transportēšanu un montāžu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *