SAKOPTA DARBA VIDE

Katras firmas īpašnieks zina, cik būtiska nozīme ir uzņēmuma telpu iekārtojumam. Ja plāno ne vien parūpēties par efektīvu, klientiem un darbiniekiem patīkamu iekārtojumu, bet arī pilnveidot uzņēmuma tēlu, ieskaties Berendsen piedāvājumos.

Berendsen ir radīts gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem, tur tiek nodrošināti dažāda veida pakalpojumi, kā piemēram, higiēnas serviss, kurā ietilpst moderns tualetes telpas aprīkojums. Berendsen piederumi tualetes telpām ir funkcionāli un ērti . Higiēnas tualešu aprīkojuma līnijā ietilpst vairāki produkti kā, piemēram, ziepju dozatori vai šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks un drošs risinājums publiskās telpās. Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – putu ziepes ir labs veids, kā viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi.

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI, KAS NESATUR SMAGOS METĀLUS UN ALERGĒNUS

Piedāvājumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā sīkas, nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izdalās gaisā pakāpeniski bez aerosolu un dažādu mehānismu lietošanas. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neveic smaku maskēšanu. Tie padara smakas neitrālas. Tādēļ  tualetes telpa smaržos jauki pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts nesatur pazīstamos alergēnus.

Vairāk uzzini- http://www.bauskasdzive.lv/reklamraksti/top-5-popularakie-berendsen-pakalpojumi-tev-var-noderet-164695

Savukārt, Berendsen tualetes birste ir ne vien ērts un higiēnisks, bet arī dizainiski gaumīgs sanitārais risinājums. Ar to  sanitārajās telpās vienmēr būs tīra un higiēniska tualetes birste.  Tualetes birste  ievietota vienreizējas lietošanas tvertnē, kas nomaināma pēc noteikta laika.  Regulāra nomaiņa un antibakteriālā virsma nodrošina augstu higiēnas līmeni. Ar gaumīgo dizainu šī tualetes birste labi iederas pārējo preču klāstā.

VIRTUVES DVIEĻU SERVISS BIROJIEM, RESTORĀNIEM UN CITĀM IESTĀDĒM – IZVĒLIES KVALITĀTI

Berendsen piedāvājumā arī virtuves dvieļi un to serviss. Izvēloties šo pakalpojumu, ieguvums būs liels – augstas kvalitātes un vienmēr tīri virtuves dvieļi, zemākas kopējās izmaksas un regulāru dvieļu apmaiņu. Ieskaties sortimentā un izvēlies – Berendsen virtuves dvieļi tiek piedāvāti komplektos pa 5 vai 7 gabaliem.

Berendsen nodrošina arī pilnu maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos variantus – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus risinājumus. Ar šo servisu, ietaupīsi gan laiku, gan  līdzekļus, jo, pateicoties regulārajai paklāju nomaiņai, telpas būs perfektā kārtībā vienmēr.

Virtuves dvieļi, tualetes birste, ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji un citas higiēnas lietas – viss skaistai videi lielos un mazos uzņēmumos! Ieskaties www.berendsen.lv, lai uzzinātu vairāk.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *