RĪKO SAVIESĪGU PASĀKUMU, BET NEPIECIEŠAMI GALDI? LABĀKOS RISINĀJUMUS ATRADĪSI AKURATS.LV

viss pasākumiem akuratsGada siltā sezona ir piemērotākais laiks dažādu pasākumu organizēšanai. Ja arī tu vēlies organizēt kādu pasākumu, taču nezini, kur dabūt atbilstošu inventāru, izvēlies pasākumu inventāra nomas servisa Akurats.lv sniegtās iespējas un īrē pasākumam nepieciešamo aprīkojumu. Kopā ar Akurats.lv varēsi uzrīkot svētkus, kurus neaizmirsīs!

Akurats.lv nodrošina plašu pasākumu aprīkojuma klāstu. Piemēram, dažādu veidu un izmēru teltis un nojumes. Telts noma būs lieliska iespēja izvēlēties tieši tavam pasākumam atbilstošāko risinājumu! Nojumes noma būs lielisks risinājums gan dažādos festivālos un gadatirgos, gan arī privātās ballītēs.

Savukārt, ja vajadzīgi krēsli, pie Akurats.lv var saņemt arī tos. Krēslu noma nodrošina gan krēslus banketam, gan bāra krēslus , kā arī  parastus krēslus, piemēram, dažāda veida prezentācijām un biznesa apspriedēm.

Svarīgi atzīmēt, ka izvēlei arī galdu noma! Tiek piedāvāti gan stāvgaldi, gan banketu galdi. Pie gaumīgajiem stāvgaldiem, ērti apsēsties varēs četri cilvēki. Savukārt banketu galdi pieejami divos dažādos izmēros. Šie apaļie galdi izceļas ar elegantu dizainu, tādēļ iederēsies ikvienā interjerā.

Izvēlies piemērotāko galdu šeit- http://akurats.lv/aprikojums/galdi-un-soli/

Krēslu un galdu noma – iespēja saņemt tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu, tādā skaitā, cik tas nepieciešams. Krēslu un galdu īre ir arī lielisks variants, kā ietaupīt, jo nav jāsatraucas, kur uzglabāt mēbeles , kad pasākums būs beidzies.

Gada siltais laiks ir labākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo inventāru, vari būt pārliecināts, ka ballītes viesi šo notikumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja plāno brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, svarīgi parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti izvietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji nepieciešami , jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu nodrošina apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Akurats.lv darbinieki ir pieredzējuši speciālisti, kuri vajadzības gadījumā sniegs konsultāciju un palīdzēs izvēlēties atbilstošāko inventāru pasākumam. Izvēlies Akurats.lv, lai svētki izdotos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *