REHABILITĀCIJAS CENTRS – VISS JŪSU VESELĪBAI!

Ja esat iecerējis aizvadīt neaizmirstamu nedēļas nogali izsmalcinātā viesnīcā jaukā vietā pašā ezera malā, viesnīca Baltvilla būs teicama izvēle! Viesnīca Baltvilla – tas ir kas vairāk par jauku vietu, kur lieliski atpūsties ar ģimeni, draugu lokā, vienatnē. Viesnīcā Jums ir pieejami konferenču zāles, Baltvilla restorāns, lieliskas pastaigas, skaistumkopšanas pakalpojumi. Mūsu viesnīcā varēsit parūpēties par savu veselību – rehabilitācijas centrs nodrošina tādus pakalpojumus kā sporta nodarbības, sāls terapija, fizioterapija, ergoterapija.

KONFERENČU ZĀLES TIEŠI JUMS!

Viesnīca Baltvilla nodrošina modernas un ar visu nepieciešamo tehniku apgādātas konferenču zāles dažādu pasākumu rīkošanai. Konferenču zāles ir piemērotas gan lieliem, gan maziem pasākumiem ar atšķirīgu cilvēku daudzumu. Viesnīcā atrodas 3 konferenču zāles – Oranžā zāle, Zaļā zāle, Dzeltenā zāle, katrā no tām iespējams uzņemt atšķirīgu pasākumu dalībnieku skaitu. Mūsu nodrošinātās pasāmkumu un konferenču sarīkošanas iespējas ir ļoti noderīgas gan uzņēmumiem, gan organizācijām semināru un konferenču rīkošanai.

 

Mūsu viesnīcā izveidots rehabilitācijas centrs, kurā pieejams ārkārtīgi plašs pakalpojumu klāsts – ārstnieciskā masāža, fizioterapija, fizikālās terapijas procedūras un daudz kas cits gan bērniem, gan pieaugušajiem. Rehabilitācijas centrs aicina pievērst uzmanību arī veselības profilaksei, tādēļ tajā tiek piedāvātas sporta nodarbības, piemēram, topošo māmiņu vingrošana, aerobika, pilates, joga iesācējiem. Rehabilitācijas centrs, kuru piedāvā viesnīca Baltvilla, ir daļa no kopējā kompleksa, kurā ietilpst arī konferenču zāles un Baltvilla restorāns.

FIZIOTERAPIJA SĀPJU MAZINĀŠANAI

Fizioterapija palīdz ārstēt slimības, kas saistītas ar kustību traucējumiem, kaulu, muskuļu, saišu un locītavu problēmām. Fizioterapija ir ļoti nepieciešama pie plaušu saslimšanām un sirds un asinsvadu slimībām, lai līdzsvarotu sirds darbību, normalizētu elpošanu un atjaunotu cilvēka fizisko izturību. Fizioterapija, kuru organizē viesnīca Baltvilla, līdzēs Jums mazināt ikdienā izveidojušos muskuļu un saišu saspringumu, palīdzot tikt vaļā no sāpēm, locītavu problēmām un diskomforta. Mūsu viesnīcas sniegtā fizioterapija paredz arī tādas terapijas kā tredmils, motomed kustību terapija, slinga terapija. Pie mums pieejama fizioterapija arī bērniem.

Vairāk info- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/terapija/fizioterapija/!

BALTVILLA RESTORĀNS – LIELISKA VIETA NEAIZMIRSTAMAI MALTĪTEI!

Viesnīca Baltvilla apmeklētājiem piedāvā ne vien atpūsties, bet arī baudīt garšīgu maltīti, jo Baltvilla restorāns piedāvā lieliskas brokastis, vakariņas un pusdienas. Baltvilla restorāns ir der ne tikai maltītes ieturēšanai, bet arī dažādiem pasākumiem – šeit var rīkot kāzas, banketus, pasākumus, dažādus vakarus.

VIESNĪCA BALTVILLA – DAUDZVEIDĪGAS ATPŪTAS IESPĒJAS RĪGAS TUVUMĀ

Viesnīca Baltvilla piedāvā jaukas laika pavadīšanas un lieliskas atpūtas iespējas katram – gan individuāliem viesiem, gan grupām, gan konferenču un pasākumu dalībniekiem. Apmeklējiet viesnīcas mājas lapu www.baltvilla.lv un iepazīstieties ar informāciju par visiem viesnīcas piedāvātajiem pakalpojumiem, veselības uzlabošanas un atpūtas iespējām. Izvēlieties augsta līmeņa servisu un neviltotas rūpes par Jums visā uzturēšanās laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *