Radīt lieliskus svētkus palīdzēs pasākumu aprīkojuma serviss!

Ja rīkojat pasākumu un nepieciešamais aprīkojums nav pieejams vai ir nepietiekams, labs risinājums var būt pasākumu inventāra noma. Tas ir izdevīgs variants, īpaši, ja konkrētais aprīkojums vajadzīgs tikai uz vienu vakaru.

Īpaši piedāvājumi tiem, kuriem aktuāla telšu noma

Ja pasākums plānots ārā, noderīga var būt Akurāts telšu noma. Tā ļaus pasākumam izdoties vienmēr. Akurāts telšu noma ir labs veids, kā pasākuma norisi padarīt patīkamāku, turklāt tā papildināma ar citu aprīkojumu, piemēram, grīdu, galdiem un soliem.
Vai domājat, ka brīvdabas pasākumi var notikt tikai gada siltajā laikā? Tas nebūt tā nav – ārā pasākums var notikt vienmēr, vajadzīgs vien piemērots aprīkojums pasākumiem. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm. Izvēloties šo risinājumu, jāņem vērā, ka gāzes sildītāji terasēm var apsildīt aptuveni divdesmit kvadrātmetrus lielu platību, nodrošinot omulīgu gaisotni visiem pasākuma apmeklētājiem.

Bāra lete Jūsu ballītei – mūsdienīga un praktiska

Privātās ballītēs vai {dažādās} prezentācijās noderīga var būt bāra letes noma. Bāra letes pieejamas dažādos variantos -bāra letes noma piedāvā, piemēram, baltu un izgaismotu leti, kā arī dažādus citus variantus.
Bet varbūt pasākumam nepieciešama arī garderobe? Par to parūpēsies garderobes noma! Garderobes noma visbiežāk ietver vairākas noderīgas lietas, piemēram, spoguļus, drēbju pakaramos un starpsienas. Pateicoties modernajiem risinājumiem, garderobes noma noderēs visdažādākajos pasākumos.

Inventāra nomas galvenās priekšrocības

Var saņemt tieši to, kas patiešām vajadzīgs.
Nepieciešama lielizmēra telts, bet noliktavā stāv tikai viena pavisam cita izmēra nojume? Nekādu problēmu – Akurāts telšu noma ļaus izvēlēties pasākumam visatbilstošāko risinājumu!
Inventāra noma dod iespēju ietaupīt līdzekļus
Ja ir skaidrs, ka, piemēram, bāra lete vajadzīga būs tikai vienā pasākumā, tā iegāde nebūs izdevīgs pirkums. Tā vietā labs variants var būt bāra letes noma, kas dos iespēju ietaupīt naudu, jo jāmaksā {būs} tikai par tās izmantošanas brīdi.
Dodot priekšroku aprīkojuma nomai, nav jāuztraucas par aprīkojuma uzglabāšanu.
Iegādājoties aprīkojumu, vienmēr jāpadomā, kur tas tiks uzglabāts . Bet inventāra noma nodrošina vajadzīgo tieši tad, kad tas visvairāk vajadzīgs, turklāt iekļauj gan transportēšanu, gan montāžu, gan demontāžu. Īpaši izdevīgi tas ir, ja vajadzīgais ir kas specifisks, ko neizmanto nemaz tik bieži, piemēram, gāzes sildītāji terasēm.
Varat rēķināties ar speciālistu konsultācijām
Izvēloties inventāra nomu, saņemsiet speciālistu konsultācijas par labākajiem risinājumiem. Piemēram, ja aktuāla garderobes noma, Jums tiks ieteikti labākie risinājumi tieši Jūsu pasākumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *