PRECES SKAISTUMAM – VISS NEPIECIEŠAMAIS GLUDAI ĀDAI, KOPTIEM UN IEVEIDOTIEM MATIEM

fotoepilācijaKopts izskats liek justies par sevi pārliecinātam, savukārt rūpes par veselību atspoguļojas lieliskā pašsajūtā. Tieši tāpēc viens no Latvijas populārākajiem interneta veikaliem 1a.lv piedāvā daudzveidīgu skaistuma un veselības preču sortimentu. Sadaļā “preces skaistumam un veselībai” pieejamas tādas preces kā vīriešu skuvekļi un to piederumi, bārdas trimmeri, epilatori un dāmu skuvekļi, fēni un matu veidotāji, matu taisnotāji un lokšķēres, elektriskās zobubirstes, masažieri un vanniņas, svari un asinspiediena mērītāji. Arī pirkuma veikšana ir patiešām ērta un vienkārša – pāris klikšķu internetā un Jūsu pasūtītā prece tiks piegādāta jau dažu darba dienu laikā.

1a.lv lielā izvēlē piedāvā populāro zīmolu Phillips un Braun skuvekļus vīriešiem, kas skūšanos padara ērtāku un sniedz ādai komfortu un labsajūtu. Labākā skuvekļa izvēli vienkāršāku padarīs lapas labajā pusē esošais filtrs, ar ko iespējams norādīt vajadzīgās skuvekļa funkcijas un cenu diapazonu. Interneta veikalā 1a.lv nopērkami arī dažādi piederumi vīriešu skuvekļiem: griezējbloki, kasetes un skūšanās galviņas lietošanai skuvekļiem gan no Braun, gan Philips u.c.

Tikpat plašā klāstā pieejami arī matu fēni no tādiem ražotājiem kā Acme, AEG, Babyliss, Bosch, Braun, Philips u.c. Veicot pirkumu pie 1a.lv, fēniem ir ne vien īpaši izdevīga cena, bet arī iepirkšanās process un labākā fēna modeļa atrašana ir daudz ērtāka. Tā vietā, lai pavadītu neskaitāmas stundas pa dažādiem veikaliem, visi labākie matu fēni ir nopērkami vienuviet. Matu fēni interneta veikalā 1a.lv pieejami cenās sākot no nepilniem desmit eiro, turklāt pastāvīgi ir pieejamas dažādas akcijas, atlaides un īpašie piedāvājumi, kas ļauj veikt vēl izdevīgākus pirkumus.

Lai pastāvīgi sekotu līdzi ķermeņa formai un svaram, pie 1a.lv var nopirkt arī svarus ar maksimālo ķermeņa svaru pat līdz 180 kg. Cenas kā parasti – izdevīgas! Turpat pie veselības un skaistuma precēm pieejami arī apakšdelma un augšdelma asinspiediena mērītāji. Viss, kas jādara – jāienāk 1a.lv un jāatzīmē ražotāja zīme un cenu kategorija. Visas preces nāk arī ar garantiju, kā minimums 24 mēneši.

Pie jebkuras preces apraksta ir arī informācija vai prece atrodas noliktavā. Preci, kas atrodas noliktavā iespējams saņemt jau 1-3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas. Turklāt, lielākai ērtībai 1a.lv ir pieejama arī preču piegāde ar kurjeru uz ikvienu Jūsu norādīto adresi. Iegādātās preces var būt pieejams 1a.lv birojā Mūkusalas ielā 41 vai arī kādā no DPD Paku bodes preču saņemšanas punktiem visā Latvijā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *