PLĀNO PAŠU NEAIZMIRSTAMĀKOS SVĒTKUS IEKŠTELPĀS UN ĀRĀ AR „AKURĀTS” APRĪKOJUMU!

akurats.lvRīkojot jebkura veida pasākumu iekšā un arī ārā, nereti neizbēgama ir galdu un solu noma, lai sēdinātu dalībniekus un uzservētu ēdienreizi vai novietotu nepieciešamos piederumus. Tāpat aktuāla ikvienā sezonā ir arī kvalitatīvas nojumes īre, kas ļaus patverties no dažādām laikapstākļu kaprīzēm. Labas kvalitātes svētku aprīkojumu un profesionālu servisu jau 10 gadu ilgumā garantē SIA “Akurāts”.

Vienkāršs un praktisks variants, lai svētku ciemiņiem nebūtu jāpaliek kājās, ir galdu un solu noma. „Akurāts” piedāvātā galdu un solu noma labi iederēsies gan dārza svētkos, gan gadatirgos un citos svētkos. Vienlaikus šādu galdu un krēslu salikšana un demontāža ir salīdzinoši vienkārši un raiti paveicama , jo metāliskās konstrukcijas kājas gan galdam, gan soliem tiek nofiksētas ar klipšiem.

Krēslu noma ir noderīga ikkatram pasākumam, kurā viesiem vajadzīgs apsēsties kaut uz īsu momentu – kāzām, banketiem, festivāliem, gadatirgiem un citiem. „Akurāts” aprīkojuma klāstā ir trīs atšķirīgu tipu krēsli, ļaujot ikvienam rast ērtāko variantu. Pieejami vienkārši pārvietojami un melni krēsli, ērti krēsli banketu galdiem, kā arī eleganti bāra krēsli. Lai pasākuma rīkošanas norisi vienkāršotu, krēslu noma ietver arī visu nomāto krēslu aizvešanas un montāžas iespēju gan pirms, gan pēc pasākuma.

Telts noma un nojumes īre ir labs variants, lai, gatavojot pasākumu ārpus telpām, tas izdotos arī sliktu laikapstākļu reizēs. Pastāv iespēja izraudzīties starp vienpadsmit dažādu plašumu nojumēm visdažādāko svētku mērķiem. Teltis pieejamas gan ar grīdas virsmu, gan arī bez . „Akurāts” telts noma tiek parasti izmantota festivālos, precībās, tādos pasākumos kā Dziesmu un deju svētki un citviet. Papildus teltis būs praktiskas mantu glabāšanai un daudzām citām funkcijām.

Ja rīkojams koncerts vai paredzētas kādas citas performances, nepieciešamība ir saliekama skatuve. „Akurāts” komanda nodrošina kvalitatīvas dažāda izmēra, formas un augstuma skatuves atbilstoši jebkurām vēlmēm. Uz skatuves iespējams ierīkot arī speciālu oratora pulti, ja plānota uzstāšanās ar runu. Saliekama skatuve pavērs iespēju uz tās demonstrēto skaidri saredzēt gan netālu, gan tālumā stāvošajiem skatītājiem.

Ja saistoša nav saliekama skatuve vai telts noma, http://akurats.lv/ aplūkojams arī cits inventārs pasākumiem plašā  klāstā, tostarp deju grīdas, klubkrēsli un gaismas galdi. Attiecīgi firmas speciālistu individuālā pieeja, pieredzes pilnais atbalsts un atbilstošie varianti sniegs teicami aprīkotu un pārliecinošu vidi brīnišķīgiem pasākumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *