PILNA SERVISA NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA APSAIMNIEKOŠANA – IZVĒLIES KVALITĀTI KOPĀ AR LUCIDA.LV

logu mazgāšana lucidaLucida ir pilna servisa īpašumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas piedāvā augstas kvalitātes uzkopšanas, telpu tīrīšanas un īpašumu apsaimniekošanas pakalpojumus dažādu sfēru un lielumu uzņēmumiem visā Latvijas teritorijā.

Lucida komanda nodarbojas ar teritorijas uzkopšanas darbiem, kā arī veic telpu un logu tīrīšanu. Tiek piedāvāta arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot ar atkritumu konteineru īri un izvešanu, kas ir vajadzīgs pakalpojums visās sezonās. Ja jums nepieciešama būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās videi draudzīgu būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus .

Lai gan internetā sastopama informācija par dažādiem uzkopšanas servisiem, ir vērts tos izvērtēt sīkāk, jo uzkopšanas uzņēmumi var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan ar izmaksām. Lucida savus klientus pārsteidz ar maksimāli kvalitatīvu darbu izpildi. Un ,kā zināms, pareiza uzkopšana jūtami ietaupa naudas līdzekļus, laiku un arī pacietību.

Būtiski, ka Lucida.lv nodrošina arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana sevī ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā aktuāla būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos pienākumus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi profesionāļiem!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir uzticēta servisam Lucida, variet būt droši, ka kvalitatīvus pakalpojumus jums sniegs profesionāli speciālisti. Ēku apsaimniekošanā netrūkst dažādu situāciju, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, remonta darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī uzņēmumā. Izvēlieties Lucida un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un darbarīki remonta veikšanai.

Jāpiemin, ka Lucida piedāvājumā arī pieredzējuša elektriķa pakalpojumi, kā arī – santehniķa pakalpojumi, kas ir aktuāli un pieprasīti visos laikos. Tādēļ, ja radušās problēmas elektroapgādes sistēmā vai nepieciešams nomainīt kādu ūdens cauruli, vairs nebūs jāšaubās, kur meklēt palīdzību. Nevar nevar nepieminēt, ka Lucida.lv nodrošina arī alpīnista pakalpojumus, bez kuriem neiztikt, piemēram, logu mazgāšana un jumtu tīrīšanas lielā augstumā.

Lucida.lv – pilna spektra mājas apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts. Piedāvājumā ir arī speciālie darbi – piemēram, deratizācijas pasākumi, kam nepieciešamības gadījumā uzņēmums spēj nodrošināt kompleksu pieeju visam namam.

Ar individuālu pieeju katram klientam tiek piedāvāti vispiemērotākie risinājumi īpašumu apsaimniekošanai, tai pat laikā nodrošinot darba un izmaksu efektivitāti. Ieskaties , lai uzzinātu vairāk lucida.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *