PERFEKTI IESPAIDI AR DAVANUSERVISS.LV DĀVANĀM

brauciens ar kvadracikluDāvanuServiss.lv ir pazīstamākais un labākais piedzīvojumu dāvanu karšu tirgotājs ar vairāku gadu pieredzi. Interneta veikalā atrodami dažnedažādi interesanti dāvanu karšu piedāvājumi, sākot no dzimšanas dienu, vārda dienu, romantiskām dāvanām līdz perfektam braucienam ar jahtu vai jautram izbraucienam ar kvadraciklu u.c! Starp vairākiem simtiem dāvanu karšu jebkurš var atrast ideālo aktivitāti sev un saviem tuvajiem – kaut ko, kas iepriecinās ikvienu. Daudzveidīgais dāvanu karšu klāsts tiek regulāri atjaunots un dāvanu kartes paredzētas lietošanai Latvijā un arī citās valstīs. Zemāk tekstā iespējams uzzināt ko vairāk par dažiem no populārākajiem DāvanuServiss.lv pārsteigumiem.

Brauciens ar jahtu neaizmirstamam piedzīvojumam – DāvanuServiss.lv dāvanu piedāvājumos ir dažādu veidu izbraucieni ar jahtu (Turaida), – tā reprezentē Polijā radīto Taurus klasi. Latvijā ir tikai dažas šī tipa jahtas. Jahta atrodas Lielupē un tur arī sākas visi kruīzi. Jahta ir ātra, mūsdienīga un ietilpīga un tās priekšpusē ir liels klājs, lai braucēji varētu sajusties ērti un komfortabli. Braucēju komfortam jahtas salonā ir neliela virtuve ar izlietni. Brauciens ar jahtu ir ideāli piemērots gan ballītēm ar draugiem, gan romantiskiem brīžiem ar mīļoto. Izbaudi vasaras atpūtu, izvēloties vairāku stundu braucienu sev labākajā laikā kā darba dienās, tā brīvdienās.

Dāvanas mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim – mirklī, kad jāatrod dāvana vīrietim, gandrīz katrs apzinās, cik tas var būt sarežģīti, tāpēc DāvanuServiss.lv piedāvā oriģiālas dāvanas jebkuram vīrietim! Gan sportiskiem vīriešiem, kas mīl piedzīvojumus (piedzīvojumu parka “Mežakaķis” apmeklējums, brauciens ar kvadraciklu, šaušana ar ieročiem šautuvē, veikbords, izbrauciens kartingā u.c.), gan jaunu hobiju meklētājiem (kaita stūrēšanas pamati, klubu pokeru spēles apmācība, alpīnisma nodarbības u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši Yolo bārā, gardas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Dāvanu var nopirkt gan vienam vīrietim, gan vairākām personām, gan vīrietim kopā ar savu dāmu.

Romantiskas dāvanas – viena no pieprasītākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar neskaitāmiem oriģināliem dāvanu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv sadaļā “romantiskas dāvanas” Tu atradīsi piemērotas dāvanas romantiķiem, romantiskas izklaides un neaizmirstamus iespaidus, kas ilgi paliks saņēmēja atmiņā!  Romantiskas dāvanas vari izbaudīt visā Latvijā, vietās kā Žagarkalns, Baltvilla, Mālpils muiža, Hotel Jūrmala SPA , PARK SPA u.c. Gatavojies svētkiem jau laikus vai apsveic mīļoto cilvēku vienkārši tāpat, uzdāvinot DāvanuServiss.lv pārsteiguma karti romantiskiem brīžiem divatā.

Visu DāvanuServiss.lv dāvanu karšu derīguma termiņš ir 12 mēneši. Dāvanu kartes var saņemt elektroniski jau vienas minūtes laikā e-pastā, pašrocīgi izņemt karti Riga Plaza un DāvanuServiss.lv birojā, kā arī ar kurjera vai pasta piegādi pa visu Latviju. Ienāc www.davanuserviss.lv un aplūko arī citas oriģinālas dāvanas jebkurā diennakts laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *