Pasākumu aprīkojuma īres uzņēmums Akurāts sniedz banketu galdu īri

galdu nomaReizēs, kad rīkojat svētkus vai banketu un ir vajadzīgi galdi, ap ko apsēdināt tā dalībniekus, banketu galdu noma tiešām būs lielisks risinājums. Tas, kā arī citi SIA Akurāts piedāvātie piedāvājumi, patiešām atvieglos svinību rīkošanu, jo sniegs iespēju ērtā veidā sagādāt visu vajadzīgo.

Lietojot uzņēmuma Akurāts nodrošināto iespēju banketu galdu noma jūs varat padarīt ievērojami vienkāršākusavu darbu. Neņemot vērā to, kādas ir pasākumu rīkotāju vajadzības, galdu noma ir organizatoriem teicami atbilstošs, jo:

•   Tas noderēs gan svinīgiem, kā arī oficiāliem pasākumiem;

•   Palīdz ietaupīt;

•   Banketa vai viesību organizēšana ir vienkāršāka.

Ar Akurāts var izīrēt apaļos galdiņus ar 153 un 183 lielu diametru. Galdi ir apaļas formas, un tiem ir gaiša koka virsma un tumšs pelēka metāla karkass. Pateicoties neuzkrītošajam dizainam, banketu galdi būs piemēroti jebkuram pasākumam. Gadījumā, kad gribēsiet radīt svinīgāku atmosfēru, kompānija Akurāts iznomā arī dekorācijas, galdautus, kā arīspeciālas galda drānas.

Tā kā SIA Akurāts izīrē ne vien galdiņus, bet arī tiem pieskaņotus sēdekļus, jūsu apmeklētājiem notikuma norises laikā būs nodrošinātas vietas, kur apsēsties.  Kompānija Akurāts iznomātie banketu krēsli ir tiešām vienkārši, jo ir melnā krāsā. Krēsli ir mīksti un ērti, tāpēc krēsli būs patiešām piemēroti pasākumiem, kur paredzēts daudz sēdēt. Lai panāktu vēlamo atmosfēru pasākumā, tiek piedāvāti gan speciāli galdu, kā arī banketu krēslu apvalki.

Gadījumā ja rīkojot pasākumu, aprīkojumu būtu nepieciešams pirkt, rīkotājiem vajadzētu rēķināties ar pamatīgiem izdevumiem. Ievērojami ietaupīt palīdz SIA “Akurāts” – piedāvājumā ir nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre. Vienmēr pieejami arī banketu un bāra krēsli, arī parastie galdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *