Padari pasākumu īpašu ar piemērotu aprīkojumu!

Organizējot ikvienu pasākumu, būtisks ir piemērots aprīkojums. Ja plānotais pasākums ir īpašs, var noderēt inventāra noma. Tā ļauj piemeklēt tieši konkrētajam pasākumam piemērotāko aprīkojumu nepieciešamajā apjomā un pēc tam neuztraukties par tā uzglabāšanu.

Telšu noma un gāzes sildītāji terasēm

Ja pasākums iecerēts brīvā dabā, laba iespēja var būt Akurāts telšu noma. Tā palīdzēs pasākumam izdoties jebkuros laikapstākļos. Akurāts telšu noma ir efektīvs veids, kā pasākumu padarīt patīkamāku, turklāt tā papildināma ar citu aprīkojumu, piemēram, grīdu, galdiem un soliem.
Auksts laiks nebūt nav šķērslis, lai pasākums nenotiktu brīvā dabā. Par patīkamu gaisotni arī ārpus telpām parūpēties palīdzēs gāzes sildītāji terasēm. Tie parasti darbojas apmēram 10 stundas. Lai aprēķinātu, cik gāzes sildītāji terasēm vajadzīgi, jāņem vērā, ka viens sildītājs var apsildīt aptuveni 20 kvadrātmetrus lielu laukumu. Vairāk uzzini te!

Labs risinājums dažādiem pasākumiem – bāra letes noma

Privātās ballītēs vai {dažādās} prezentācijās noderīga var būt bāra letes noma. Bāra letes pieejamas dažādos variantos -bāra letes noma piedāvā, piemēram, baltu un izgaismotu leti, kā arī dažādus citus risinājumus.
Inventāra nomas piedāvājumā arī garderobes noma. Garderobes noma lieliski iederās visdažādākajos pasākumos, kurā paredzēta pārģērbšanās . Garderobes noma ietver gan drēbju pakaramo, gan starpsienu un spoguli.

Pasākumu aprīkojuma serviss – galvenās priekšrocības

Aprīkojumu var pielāgot konkrētajam pasākumam.
Piemēram, ja vajadzīga konkrēta izmēra telts, Akurāts telšu noma spēs to nodrošināt, un nebūs jācenšas pielāgot jau iepriekš nopirktu telti.
Inventāra īre ļauj ietaupīt
Ja zināms, ka, piemēram, bāra lete vajadzīga būs tikai vienā pasākumā, tā iegāde nebūs racionāls pirkums. Tā vietā labs risinājums var būt bāra letes noma, kas ļaus ietaupīt līdzekļus, jo jāmaksā {būs} tikai par tās izmantošanas brīdi.
Neuztraucieties par inventāra uzglabāšanu un uzturēšanu.
Pēc pasākuma beigām jādomā par inventāra uzglabāšanu un pienācīgu apkopi. Tas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums. Saņemot vajadzīgo aprīkojumu uz vajadzīgo brīdi, šīs rūpes iet secen. Piemēram, gāzes sildītāji terasēm ir sezonāls variants, tāpēc daudzi izvēlas tos labāk nomāt. Turklāt nomājot, atkrīt arī rūpes par transportēšanu, montāžu un demontāžu.
Varat rēķināties ar speciālistu konsultācijām
Lai arī kāda būtu nepieciešamība – garderobes noma vai kāds cits variants, nomas servisa darbinieki vienmēr priecāsies palīdzēt atrast labāko risinājumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *