Oriģināli pārsteigumi svarīgos dzīves brīžos

Nepieciešama dāvana kādam īpašam dzīves notikumam, bet ir vēlme pārsteigt ar ko oriģinālu? Interesantas dāvanas atrast bieži vien ir samērā sarežģīti, taču labs variants ir izvēlēties kādu no piedzīvojumu dāvanām. Piedzīvojumu dāvanas dos pozitīvas emocijas un var kļūt par elpu aizraujošu pieredzi.

Daudz un dažādas dāvanu idejas iespējams smelties internetā – tur pieejamas dažādas interesantas dāvanas. Piemēram, ja dāvana nepieciešama sievietei, vari uzdāvināt SPA vai masāžas salona apmeklējumu, romantisku izjādi ar zirgiem vai izsmalcinātas vakariņas. Atkarībā no interesēm un iespējām, noderēt var arī citas dāvanu idejas, piemēram, laba dāvana var būt lidojums ar lidmašīnu vai lēciens ar izpletni. Lai arī kāda būtu izvēle, šāda tipa dāvana sniegs nebijušas sajūtas un ļaus gūt pozitīvas emocijas.

Uzzini vairāk- http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-sievietei!

Kartings – azartiskai atpūtai

Savukārt, ja vajadzīgas dāvanas vīrietim, par labu variantu var kļūt tādas interesantas dāvanas kā kartings vai šaušana. Kartings ir ļoti populāra izklaide, kas sniedz nebijušas emocijas. Turklāt, kartings ļauj oficiāli pārsniegt ātrumu, tāpēc ir daudzu vīriešu sapņu dāvana! Kartings var kļūt par labu dāvanu arī, piemēram, pārim. Tāpat kartings ir daudzu darba kolektīvu vai draugu novērtēta izklaide. Kartings šobrīd pieejams dažādās trasēs, tāpēc ikviens var izvēlēties, kāds kartings būs piemērotākais.

Arī šaušana var būt kā lieliska dāvana . Viens no variantiem ir šaušana ar loku brīvdabas šautuvē pieredzējušu instruktoru vadībā. Šaušana ar loku piemērota dažādām vecuma grupām – katrs var iejusties Robina Huda lomā! Otra iespēja ir šaušana ar kara ieročiem. Šāda šaušana dos iespēju izbaudīt azartu un pacelt adrenalīna līmeni nebijušos augstumos. Tāpat interesanta var būt arī šaušana pa kustīgiem mērķiem.

Neapšaubāmi, kartings un šaušana nav vienīgās iespējas, kad nepieciešamas dāvanas vīrietim. Labs risinājums, ja aktuālas dāvanas vīrietim, ir arī lidojums ar deltaplānu vai lidmašīnu, brauciens bobsleja kamanās vai, piemēram, Tarzāna trakās atrakcijas.

Dāvanu idejas bērniem

Kā interesantas dāvanas bērniem kalpos bērnu ballītes organizēšana, atrakciju parka apmeklējums vai atraktīva fotosesija! Būtiskākais, lai bērniem paredzētās dāvanu idejas ir jautras un nodrošina pozitīvas emocijas.

Dāvanu idejas ir daudz – atliek vien atrast piemērotāko. Lieliskas dāvanas vīrietim, sievietei vai bērnam būs tās, kas pasniegtas ar izdomu un no sirds!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *