NOJUMES UN PIEPŪŠAMIE DĪVĀNI — LAI PASĀKUMS IZDOTOS

Teltis pasākumiem ir labs veids, kā nodrošināties pret nejaukiem laikapstākļiem, piemēram, lietu un vēju. Taču — kurā vietā teltis pasākumiem tiek piedāvātas? Kad Tev radies šāds jautājums, dodies uz Akurats.lv  Te atrodamas gan izmēros nelielas nojumes nelieliem pasākumiem, gan teltis pasākumiem ar platību virs 1500 kvadrātmetriem. Tādējādi sev piemērotas teltis pasākumiem šeit spēsi atrast praktiski vienmēr neatkarīgi no paredzētā viesu skaita un sarīkojuma vizuālajiem uzstādījumiem.

 

Jāpiebilst arī — nojumes noma Akurats.lv uzņēmumā nozīmē dažādus plusus. Te pieejamās telts nojumes var tikt dažādi modificētas, izmantojot dažādus sienu veidus (klasiskās, atsietās, ar lodziņiem). Kā arī — uzņēmumā darbojas darbinieki ar lielu pieredzi konkrētajā jomā, kuri izprot, kādas nojumes noma Tev būs atbilstošākā. Jāpiemin , ka nojumes noma ir tikai viens no pakalpojumu veidiem, ko piedāvā Akurats.lv īre;  izīrēšanai tiek piedāvātas tādas lietas kā krēsli un dīvāni pasākumam, ieklājamās grīdas, paklāji un daudz kas cits, līdz ar to pasākuma vietai visu nepieciešamo varēsi iznomāt vienkopus. Turklāt Akurats.lv pārstāvji pasūtītās lietas gan piegādā uz pasākuma vietu, gan arī veic montāžu, kā arī novākšanu.

 

STĀVGALDU NOMA SPĒJ NODROŠINĀT AR LIELU STĀVGALDU SKAITU

Kas ir stāvgaldu noma, kā arī — kādos gadījumos šis galdu veids ir piemērotākais? Pie šiem galdiem galvenokārt nesēž, tos pielieto, lai uz tiem novietotu dažādas lietas, galvenokārt uzkodu plates, kā arī dzērienu glāzes. Stāvgaldu noma ļauj iegūt galdus pelēki metāliskā krāsā. Galdu virsmas diametrs ir 85 centimetri, tāpēc tie nav daudz vietas aizņemoši, bet tajā pašā laikā ļauj uz tiem novietot pietiekoši daudz uzkodu un dzērienu. Ja Tev vajadzīga stāvgaldu noma, dodies uz Alkurats.lv mājaslapu!

 

AR KO NODARBOJAS UZŅĒMUMS AKURATS.LV?

Akurats.lv ir uzņēmums ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi nojumju un to aksesuāru izīrēšanā. Uzņēmums piedāvā izīrēt vairākus telšu variantus — sākot ar deviņu un beidzot ar 1500 kvadrātmetru platību. Kā arī — katru no teltīm iespējams individuāli pielāgot, ieklājot tajā grīdu, sadalot telti vairākās telpās, ievietojot sildītājus vai gaismas ķermeņus, utt. Par to, cik kvalitatīvi strādā Akurats.lv, norāda notikumi, kuros izmantoti attiecīgā uzņēmuma pakalpojumi — Dziesmusvētki, Baltic Beach Party, Rīgas Svētki un citi. Tas arī ir pamats tam, kapēc Akurats.lv sniegtās iespējas izmanto arvien lielāks ļaužu skaits.

 

Labam un gaumīgam pasākumam palīdzēs Akurats.lv piedāvātās īres iespējas — piesakies tām nekavējoties!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *