NEVARI ATRAST IDEJU DĀVANAI? NOVĒRTĒ DAVANUSERVISS.LV ORIĢINĀLĀS DĀVANAS!

spa relaksācija diviem davanuserviss.lvDavanuServiss.lv ir interneta veikals, kurš piedāvā oriģinālas dāvanas un garantē aizraujošu pieredzi jebkuros svētkos. Tevi sagaida neskaitāmi oriģināli piedāvājumi, atrodams viss  – no dzimšanas dienu, vārda dienu, romantiskām dāvanām līdz perfektam braucienam ar jahtu vai jautram izbraucienam ar kvadraciklu u.c! Ja lūko oriģinālas dāvanas vecākiem, brālim, māsai, draugam vai mīļotajam cilvēkam, DāvanuServiss.lv būs labākā izvēle. Daudzveidīgais dāvanu karšu sortiments ir regulāri atjaunots un dāvanu kartes pieejamas aktivitātēm visā Latvijā un arī ārpus tās. Zemāk tekstā iespējams uzzināt ko vairāk par dažiem no pazīstamākajiem DāvanuServiss.lv pārsteigumiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – šādu dāvanu meklēšana ļoti bieži sagādā lielas problēmas, jo īpaši tad, ja dāvana jāpiemeklē personai, par kuru daudz ko nezini. Ja esi uzaicināts uz jautru tematisko dzimšanas dienas ballīti, vai, gluži pretēji, svinīgu jubilejas balli, ielūkojies DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bet, ja Tev nepieciešamas oriģinālas dāvanas vārda dienā – apskati un izvēlies kērlinga spēli ledus hallē, 3D sporta nodarbības, gardu ekskursiju Rūjienas saldējuma fabrikā, filcēšanas nodarbības vai atraktīvās bārmeņu nodarbības un vēl vairāk! DāvanuServiss.lv klāstā ir simtiem pozitīvu dāvanu karšu piedāvājumi, starp kuriem ikviens varēs piemeklēt to īpašo dāvanu!

Dāvanas mīļotajam, draugam, tētim, vīram vai brālim – brīdī, kad jāmeklē dāvana vīrietim, teju katrs zina, cik tas ir sarežģīti, tāpēc DāvanuServiss.lv ir sarūpējis oriģiālas dāvanas jebkuram vīrietim! Gan aizrautīgiem un aktīviem vīriešiem, kas mīl piedzīvojumus (piedzīvojumu parka “Mežakaķis” apmeklējums, lēciens ar gumiju, veikbords, brauciens ar krosa motociklu u.c.), gan jaunu lietu piekritējiem (kaita stūrēšanas pamati, klubu pokeru spēles apmācība, alpīnisma nodarbības u.c.), gan gardēžiem (Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī, suši Yolo bārā, gardas taizemiešu vakariņas “Kotai Taizemiešu virtuvē” u.c.) un ne tikai! Ikviens vīrietis ir unikāls savās vēlmēs, tāpēc ienāc DāvanuServiss.lv un izvēlies atbilstošāko dāvanu.

Romantiskas dāvanas – viena no īpašākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu karšu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv sadaļā “romantiskas dāvanas” Tu atradīsi labākās dāvanas romantiskiem brīžiem, īpašas izklaides un neaizmirstamus iespaidus, kas ilgi sildīs saņēmēja sirdi!  Romantiskas vakariņas, naksņošana, SPA procedūras vai aktīva atpūta divatā – viss, ko var vēlēties. Neatkarīgi no tā, vēlies sagādāt patīkamus mirkļus savai otrajai pusītei Valentīndienā vai labākajiem draugiem īpašā jubilejā – tikai šeit Tu atradīsi lielāko romantisko dāvanu sortimentu vienā vietā.

Visu DāvanuServiss.lv dāvanu karšu derīguma termiņš ir 12 mēneši. Dāvanu kartes iespējams saņemt elektroniski jau 1 minūtes laikā savā e-pastā, pašrocīgi izņemt karti Riga Plaza un DāvanuServiss.lv birojā, kā arī ar kurjera vai pasta starpniecību pa visu Latviju. Ienāc davanuserviss.lv un atrodi citas oriģinālas dāvanas ātri un ērti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *