Naudas aizdevums – populārs risinājums negaidītās situācijās

Mēs dzīvojam laikā, kad naudas kredīti vairs nav nekas neparasts – tie tiek noformēti dažādiem mērķiem. Lai arī, kad nepieciešams naudas aizdevums, daudzi joprojām izmanto bankas pakalpojums, šobrīd tam pieejamas arī alternatīvas.

Laikā, kurā dzīvojam šobrīd, svarīgs ir ātrums un ērtības, tādēļ situāciju risinājumiem arī jābūt tādiem. Tādēļ radīts aizdevums internetā , kas ļauj aizņemties naudu dažās minūtēs . Svarīgi, ka aizdevums internetā saņemams bez ķīlas un galvojuma, kā arī citu sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Lai to noformētu, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu, mobilais telefons un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām – tātad jāveic dažas darbības datorā un, apstiprinošas atbildes gadījumā , aizdevums internetā tiks ieskaitīts norādītajā bankas kontā.

Kredīts bez maksas – iespēja kredītkompāniju jaunajiem klientiem

Kredīts bez ķīlas ir izdevība aizņemties naudu uz dažādiem termiņiem- īstermiņa kredīts bez ķīlas visbiežāk jāatdod 30 dienu laikā. Pieejamās summas ir dažādas, taču jāatceras, ka, kredītu noformējot pirmo reizi, summa parasti ir mazāka, kā noformējot kredītu otru reizi. Tomēr vairāku kredītkompāniju jaunajiem klientiem tiek nodrošināts kredīts bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas paredz, ka tam netiek aprēķināta procentu likme.

Kredīts bez maksas ir iespēja iepazīties ar konkrētā aizdevēja piedāvājumu, bez papildu izmaksām. Tomēr jāatceras, ka katrs kredīts jāatmaksā, tādēļ izvērtē, vai to spēsi izdarīt līgumā noteiktajā laikā.

Kas jāielāgo pirms pieteikšanās patēriņa kredītam?

Savukārt, ja aktuāls aizdevums internetā uz garāku termiņu, pirms tam kārtīgi izvērtē, kāds būtu piemērotākais ikmēneša maksājuma apmērs. Īsto lēmumu palīdzēs pieņemt aizdevēju mājaslapā pieejamais kredītu kalkulators. Ilgtermiņa kredīts noder, ja ieplānots aizņemties naudu, piemēram, mājokļa labiekārtošanas darbiem, taču jāpatur prātā, ka katrs aizdevums ir atbildīgs lēmums , tādēļ, pirms aizņemties naudu, kārtīgi jāizvērtē savas iespējas to laikā atmaksāt.

Gādājot par patērētāju ērtībām, daudzu aizdevēju sortimentā arī SMS kredīti. Būtībā SMS kredīti ir tāds pats kredīts bez ķīlas, taču tos iespējams pieteikt ar mobilā tālruņa palīdzību – nosūtot vienu SMS. Šī iemesla dēļ SMS kredīti var noderēt tad, ja naudu aizņemties nepieciešams steidzami.

Kā aizņemties naudu pārdomāti

Pirms izvēlies, kur aizņemties naudu, uzzini, ka atbilsti visām tā izvirzītajiem nosacījumiem –
> Esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
> Tev ir pastāvīgi ienākumi, kas ļaus atmaksāt kredītu;
> Tava kredītvēsture nav sabojāta;
> Tu atbilsti kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam. Jārēķinās, ka parasti naudas kredīti saņemami no 20 vai 21 gada vecuma.

Mūsdienās naudas kredīti un SMS kredīti paver dažādas iespējas. Taču, neatkarīgi no tā, cik liels kredīts nepieciešams, aizņemties naudu nepieciešams atbildīgi. Pirms tam iepazīsties ar visiem līguma noteikumiem un apsver savas iespējas to atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *