NAMU APSAIMNIEKOŠANAS SERVISS LUCIDA – KVALITĀTE UN PIEREDZE

imagesKatrs, kurš ar to saskāries, zina, ka ēku apsaimniekošana nozīmē samērā atbildību. Jāņem vērā visu iedzīvotāju prasības, operatīvi jātiek galā ar dažādām problēmām un jāatrod efektīvākie risinājumi. Tieši tādēļ šo darbu vienkāršāk uzticēt profesionāliem namu apsaimniekotājiem.

Ja nepieciešama ēku apsaimniekošana, vērsies pie Lucida komandas – sertificēti darbinieki, kas ikdienā veic dažādus apsaimniekošanas darbus noteikti varēs palīdzēt. Ēku apsaimniekošana tiek nodrošināta gan jaunām, gan arī padomju laika daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām. Ja arī Tev ir nepieciešama profesionāļu palīdzība, Lucida būs laba izvēle!

Lucida piedāvājumā pilna servisa ēku apsaimniekošana, kas nozīmē, ka visi nepieciešamie apsaimniekošanas darbi tiks izdarīti laikā un labā kvalitātē. Namu apsaimniekotājs Lucida būs pareizā izvēle gan daudzdzīvokļu namos, gan  arī lielos un mazos uzņēmumos.  Ēku apsaimniekošana ar šo uzņēmumu ir labs risinājums – tur strādā profesionāļi, tiek izmantots mūsdienīgs aprīkojums un efektīvi uzkopšanas līdzekļi, kā arī ir adekvātas  izmaksas.

TELPU UN TERITORIJAS UZKOPŠANA SKAISTĀKAI VIDEI

Tiem, kam ēku apsaimniekošana nav aktuāla, pieejami citi pakalpojumi, piemēram, uzticams uzkopšanas serviss. Uzkopšanas serviss veic grīdu tīrīšanu, logu spodrināšanu, vaskotas grīdas atjaunošanu un vēl citus pakalpojumus. Uzkopšanas serviss ir būtisks visās sezonās, jo mēs taču gribam dzīvot labiekārtotā vidē. Būtiski, ka uzkopšanas serviss nodrošina arī visus vajadzīgos uzkopšanas līdzekļus un inventāru, tātad par to nebūs jāuztraucas.

Viens no regulāri veicamiem darbiem ir logu tīrīšana. Ja logu ir daudz vai tiem ir grūti piekļūt, katrā ziņā vērts iepazīties ar uzkopšanas servisa Lucida piedāvātajiem pakalpojumiem.  Izvēloties Lucida , logu tīrīšana noteikti nodrošinās vēlamo rezultātu – uzņēmums savā darbā izmanto profesionālus tīrīšanas līdzekļus, atbilstošu inventāru, kā arī, vajadzības gadījumā, pielieto arī pavisam specifiskas metodes – piemēram, alpīnista pakalpojumus. Tas būs noderīgi, ja logu tīrīšana nepieciešama augstceltnēs vai ēkās, kur logiem ir apgrūtināta piekļuve.

LUCIDA DARBA APĢĒRBI – KATRA VAJADZĪBĀM UN GAUMEI

Namu apsaimniekotājs Lucida nodrošina ne vien dažādus pakalpojumus, bet ir arī padomājis  par tiem, kas dažādus līdzīgus darbus veic arī ikdienā – pie Lucida nopērkami arī darba apģērbi. Lucida nodrošinātie darba apģērbi būs nepieciešami dažādās nozarēs strādājošiem. Izvēle ir daudzveidīga. Gan jakas un bikses, gan arī halāti, kombinezoni, puskombinezoni un citi darba apģērbi ikviena vajadzībām.

Būtiski, ka namu apsaimniekotājs Lucida nodrošina individuālu pieeju katram klientam, tāpēcļ arī izcenojums par paveikto darbu tiks aprēķināts atsevišķi – izvērtējot dažādus faktorus. Piemēram, veicamā uzdevuma sarežģītību, pielietotās metodes, laika patēriņu un citus aspektus.

Ēku apsaimniekošana, uzkopšanas serviss, logu tīrīšana, darba apģērbi , kā arī citi būtiski pakalpojumi – namu apsaimniekotājs Lucida ir padomājis par to, lai ikviens klients varētu dzīvot skaistā un labiekārtotā vidē.Apmeklē www.lucida.lvun uzzini vairāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *