MAINĀMO PAKLĀJU SERVISS – IZDEVĪGS RISINĀJUMS!

berendsen paklājiVēlies rūpēties par sakārtotu vidi darba vietā? Viens no variantiem ir šīs rūpes uzticēt profesionāļiem – uzņēmumam ”Berendsen Tekstila Serviss”.

A/S “Berendsen Tekstila Serviss” ir klientiem draudzīgs uzņēmums, kura mājaslapā Berendsen.lv pieejami dažāda veida pakalpojumi, kā piemēram, higiēnas serviss, kurā ietilpst mūsdienīgs sanitārās telpas aprīkojums.

”Berendsen Tekstila Serviss” piedāvā plašu tualetes aprīkojuma izvēli, lai ikvienas tualešu telpas būtu ērti lietojamas. Jums vairs nebūs jāuztraucas par tualešu tīrību – uzticiet šīs rūpes Berendsen servisa darbiniekiem.

Berendsen higiēnas aprīkojuma līnija ietver modernus risinājumus – tajā ietilpst, piemēram, ziepju dozators un šķidro ziepju dozators, kā arī putu ziepes un putu ziepju dozatori. Šie produkti sniedz iespēju nomazgāt rokas ne vien efektīvi, bet arī videi draudzīgā veidā. Tāpat jāpiebilst, ka šīs piedāvātās lietas ir dizainiski pievilcīgas un ekonomiskas.

Turklāt visus higiēnas produktu piedāvājumus Jūs varat iegādāties īpaši izdevīgi. Berendsen higiēnas produkti – tā ir kvalitāte par pieejamu cenu.

MOPU SERVISS – LIELISKS VEIDS KĀ RŪPĒTIES PAR TĪRĪBU UZŅĒMUMĀ!

Rūpēties par sakoptu un patīkamu vidi savā uzņēmumā vai birojā varat, ikdienā veicot grīdu kopšanu ar mopu. Berendsen.lv mopu serviss ļaus ietaupīt savas izmaksas un pasargāt telpu grīdas no nodiluma. Mops ir īpaši veidots darbarīks sausajai grīdas uzkopšanai, un ir veidots no speciālas kokvilnas dzijas, kas labi savāc dažāda veida putekļus un netīrumus.

Svarīgi minēt, ka mopa dzija nesamudžinās ilgstošā laika periodā, tādēļ tiek nodrošināta labāka funkcionēšana un netīrumu ietilpība. Mops samazinās izmaksas, jo kalpos ilgu laika posmu. Jāuzsver, ka mops ir piesūcināts ar speciālu šķīdumu, un tīrītā grīdas virsma tūlīt pēc uzkopšanas ir sausa.

Īpaši izdevīga būs Berendsen nodrošinātā mopa noma – iespēja veikt regulāru mopa nomaiņu.

Ja runājam par grīdas segumiem, uzņēmumā katrā ziņā noderēs arī maināmie paklāji. Maināmie paklāji Rīgā un citās Latvijas vietās, to noma un serviss – piemērots risinājums, lai samazinātu telpu uzkopšanas izmaksas, uzlabotu kārtību un tīrību savā darba vietā. Ja vajadzīgs šis pakalpojums, ieteicams izvēlēties kvalitatīvus risinājumus – lieliskos Berendsen piedāvājumus.

Berendsen.lv piedāvātā paklāju noma un maiņa (maināmo paklāju serviss), sniedz klientiem pilnu servisu – paklāju piegādi, maiņu un to mazgāšanu. Lai sniegtu labākās kvalitātes pakalpojumus, uzņēmums ir ieguldījis līdzekļus jaunu tehnoloģiju iegādē.

Maināmo paklāju serviss no Berendsen.lv nodrošina pakalpojumus visā Latvijas teritorijā, un šī uzņēmuma pārstāvis strādā ikvienā reģionā.

 Vairāk uzzini spiežot šeit- http://www.berendsen.lv/paklaju-serviss

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *