LASĪŠANAI PAREDZĒTAS BRILLES – SIEVIŠĶĪGS UN ELEGANTS AKCENTS!

manaslecas.lv kontaktlēcas 6Mūsdienās brilles ir kas vairāk par redzes uzlabotāju, tās ir stilīgs aksesuārs. Tāpat kā brilles, cilvēki nēsā arī kontaktlēcas. Nēsājot kontaktlēcas Tu vari izlabot savus redzes defektus un tajā pašā laikā, darīt to tā, lai neviens to nepamana. Manaslecas.lv Tev būs iespēja aplūkot arī kontaktlēcas. Papildus brillēm, mājas lapā varēsi piemeklēt arī briļļu tīrāmos līdzekļus, izsmidzināmus līdzekļus un mitrās salvetes. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Tāpat, mājas lapā varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Tāpat, Manaslecas.lv atradīsi vienas dienas kontaktlēcas un pat tādas, ko nēsāt varēsi pus gadu. Lietojot kontaktlēcas, galvenais ir atcerēties, ka lēcas aizliegts lietot ilgāk par tām paredzēto laiku. Tāpat, izvēloties kontaktlēcas, jāzina kādi tīrīšanas līdzekļi vajadzīgi. Manaslecas.lv iespējams iegādāties arī toriskās jeb astigmātiskās kontaktlēcas, kas ir paredzētas, lai varētu koriģēt astigmātismu. Manaslecas.lv piedāvā arī tādas kontaktlēcas kā multifokālās kontaktlēcas. Šo kontaktlēcu priekšrocība ir iespēja vienlaikus pilnvērtīgi koriģēt redzi tiem cilvēkiem, kuriem nav skaidra redze kā tālumā, tā tuvumā.
Ieskatoties Manaslecas.lv, uzreiz ir skaidrs, ka šeit Tu atradīsi, gan brilles ikviena gaumei, gan kontaktlēcas kā ikdienai tā arī svētkiem un karnevālam, gan acu pilienus vai gēlus un citus acīm svarīgus pakalpojumus un piedāvājumus. Tu vari neuztraukties par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Šajā adresē atrodas Manaslecas.lv A’telpa. Tad lūk. A’telpa ir Manaslēcas.lv telpas, kurās par Tavu redzi parūpēsies četras atsaucīgas un zinošas optometres. Ja jau esi norunājis konsultāciju un esi iegriezies Manaslecas.lv A’telpā, Tev jāzina, ka A’telpā ir apkopots labākais, ko pasaules optikas nozares ražotāji šobrīd ir izgudrojuši! Tavas acis tiks apskatītas ar labāko redzes pārbaudes aparatūru. Gadījumā, ja vēl nenēsā ne brilles, ne kontaktlēcas, taču apzinies, ka redze vairs nav tik asa vai nevari izlasīt rakstu žurnālā, Tev noteikti jāapmeklē optometrists. Šādiem gadījumiem, A’telpa piedāvā pakalpojumu „Pirmreizējā redzes pārbaude”. Pakalpojuma laikā Tev tiks izmeklēta redze un Tu tiksi apmācīts, kā pareizi lietot, ielikt un izņemt kontaktlēcas. Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte.
Ja esi nolēmis pasūtīt lasāmbrilles internetā jau šodien, saņemt tās varēsi 1 darba dienas laikā. Briļļu saņemšanai Latvijā, Tev ir četras izvēles iespējas. Bez maksas savu pasūtījumu varēsi saņemt optikas salonā “Metropole”. Tāpat, preces saņemt vari arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja izvēloties brilles internetā neesi pārliecināts par savu izvēli, sazinies ar Manaslēcas.lv klientu konsultantiem pa tālruni 202 11 202.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *