KVALITATĪVI KRŪMĀJI, ROŽU STĀDI, KĀ ARĪ SĪPOLPUĶES NO BAKKER

dažādas sīpolpuķes interneta veikalā bakker-holland.lvSagaidiet dārzkopības sezonu ar Bakker-Holland.lv! Plašajā dārza preču katalogā jūsu interesēm plašs puķu, krūmu un koku, garšaugu, augļu sēklu un stādu piedāvājums vienuviet. Pasūtiet jau tagad un izbaudiet ziedoša dārza maģiju jau gaidāmajā sezonā.

Eiropā lielākais dāzkopības preču piegādātājs pa pastu ir Bakker Hillegom, par ko liecina ilgais darbības laiks, kas ir 65 gadi. Viens no pieprasītākajiem produktiem Bakker katalogā ir sīpolpuķes, kas stādāmas gan tieši dārza dobēs, gan puķu kastēs. Pasūtiet savam dārzam piemērotāko – vairāk nekā 100 variantu. Bārkstainās, nokarenās un lielziedu begonijas un citas interesantas un neparastas puķes. Sīpolpuķu kategorijā varēsiet nopirkt arī īrisu, narcišu, gladiolu puķu sīpolus, ko ierasts stādīt puķu dobēs.

Mājaslapā Bakker-Holland.lv dārza un dārzkopības preču katalogā atradīsiet dažādu veidu rozes, kas ļoti labi piestāvēs ikkatra mazdārziņā un piemājas puķu dobēs. Tā kā rožu ziedi ir piemēroti griezto ziedu iegūšanai, ziedēšanas sezonā spēs iepriecināt gan ārā, gan arī mājās vāzēs. Stumbra rozes, vīteņrozes, daudzziedu rozes, bagātīgā lapojuma rozes grieztajiem ziediem un vēl citi ziedi skaistam pagalmam un dārzam.

Turpat jūs varat izvēlēties nepieciešamās ogu un augļu, dārzeņu sēklas. Bakker-Holland.lv rekomendē dārzā iesēt arī kādu vitamīnu saturošus augļus, ogas, dārzeņus. Bakker katalogā esošie speciālās sēklu ripas un sēklu lentes vieglāku padarīs sēklu sēšanu, jo sēklas ir jau optimālā attālumā cita no citas. Aplūkojiet piedāvājumu – dekoratīvie ķirbji, garšaugu sēklas, dārzeņu sēklas, puķu sēklas.

Apskaties sīpolpuķu piedāvājumu – http://www.bakker-holland.lv/sipolpukes/

Bakker katalogā varat iegādāties arī neskaitāmu koku un krūmu stādus. Izvēles iespējām atrodami gan masīvi koki ēnas veidošanai, gan kompakti pundurkrūmi un dzīvžogu krūmi platības apstādīšanai. Tāpat arī augļu koki, kas iederēsies lielā pagalmā – plūmes, ķiršu stādi, ābeles u.c. no dažādām šķirnēm.

Bakker ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi garantēs kvalitatīvu stādu, augu un sēklu iegādi. Izvēlieties savam dārzam atbilstošāko un pasūtiet laicīgi, lai jau sezonā varētu izbaudīt skaista un kopta dārza atmosfēru. Mājaslapā Bakker-Holland.lv varēsiet sameklēt dažādus dārzkopības ieteikumus krūmu griešanā, viss par zālāju atjaunošanu un citus noderīgus padomus. Koku un krūmu stādi, daudzgadīgu ziedu sēklas, augu kopšanas līdzekļi, dārza instrumenti un tehnika un vēl citi. Meklējiet visu dārza darbiem Bakker-Holland.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *