Kredīti online – vai tie pieejami ikvienam?

Mazliet pietrūkst līdz algai vai jāatmaksā kāds neatliekams rēķins? Varbūt par risinājumu var kļūt kredīti online.

Viens no aspektiem, kas aizņemties gribētājus piesaista visvairāk – kredīti online tiek izsniegti bez ķīlas, galvojuma , kā arī citām birokrātiskām darbībām. Reizēm varētu šķist, ka šāds kredīta aizdevums spēj novērst teju visas problēmas . Tomēr kredīti online, gluži tāpat kā ikviens cits kredīta aizdevums, ir svarīgs solis, kas rūpīgi jāpārdomā.

Bez šaubām, nozīme ir ne vien pretendenta ienākumu līmenim. Izsniegts netiek arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tas nozīmē – personām ar iepriekš nenokārtotām parādsaistībām vai kavētiem kredītmaksājumiem citu aizdevumu iegūt ir gandrīz vai neiespējami- liela daļa kredītkompāniju atzīmē, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi pie viņiem pieejams nav.
Vēl viens faktors, kas tiek izvērtēts, izskatot kredīta pieteikumu, ir pretendenta vecums. Katrs aizdevējs paredz vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīta aizdevums tiek izsniegts. Visbiežāk tas ir no 20 gadiem. Taču ir arī iespējas aizdevumu saņemt no 19 gadiem vai no 18 gadiem. Vairāk lasi te!
Atbildīgas aizņemšanās veicināšanai – aizdevumi no 20 gadiem
Lai mazinātu bezatbildīgas aizņemšanās risku, liela daļa kreditoru vienojušies par praksi aizdevumus izsniegt no 20 gadiem. Taču tas neizslēdz iespēju aizdevumu noformēt no 18 gadiem vai no 19 gadiem – te gan jāpatur prātā, ka kredīts no 18 gadiem vai no 19 gadiem būs ierobežotā izvēlē.

Kas piemērotāks – ilgtermiņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online pieejami tik daudzveidīgā sortimentā, ka var nākties apjukt – īstermiņa kredīts, ātrais aizdevums uz vairākiem mēnešiem vai gadiem… – kurš ir īstais risinājums? Atbilde jāmeklē tajā, kāds ir aizņemšanās mērķis. Piemēram, ja nepietiek līdz algai, palīdzēt var īstermiņa kredīts. Protams, jābūt pārliecībai, ka to spēsi atdot tuvāko trīsdesmit dienu laikā – tāds ir termiņš, uz kuru lielākoties tiek piešķirts īstermiņa kredīts. Bet, ja nepieciešamā summa ir tik liela, ka nespēsi to atmaksāt no savas nākamās algas, nebēdā un izvēlies kādu no patēriņa kredītiem. Ātrais aizdevums uz ilgāku laika posmu palīdzēs realizēt vērienīgākas idejas – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt izsniegts pat dažu tūkstošu apmērā.

Cik svarīgi ir aizņemties pārdomāti

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz garāku laiku var kļūt par atbilstošu risinājumu. Protams, tikai ar noteikumu, ja pirms tam iepazīsies ar visiem līguma nosacījumiem un būsi pārliecināts par savu maksātspēju. Laicīgi neatdots parāds var radīt problēmas nākotnē, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts vairs netiek.

https://www.viasms.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *