KORPORATĪVĀ KOPĀ SANĀKŠANA, VECĀKU KĀZU GADADIENA VAI GADATIRGUS – „AKURĀTS” PASĀKUMU APRĪKOJUMS VISIEM GADĪJUMIEM

images (4)Ja svinību organizēšanas procesā obligāta ir galdu un solu noma, nojumes īre vai slēgtas telts noma, svarīgi izraudzīties vienīgi nevainojamas kvalitātes pasākuma inventāru, lai norises īstenotos nevainojami. It visu būtisko inventāru slavenību, viesu un organizatoru labsajūtai sniedz svētku serviss „Akurāts”, sagādājot ne vien vērienīgu izvēli, bet arī praktisku piegādi, uzstādīšanu un novākšanu prasītajā datumā un atrašanās vietā.

Viegls un praktisks variants, lai svinību apmeklētājiem nebūtu jāstāv kājās, ir galdu un solu noma. „Akurāts” galdu un solu noma lieliski iederēsies gan ģimenes salidojumā, gan festivālos un citos svētkos. Turklāt pašu galdu un solu uzstādīšana un demontēšana ir salīdzinoši vienkārši un ātri padarāma .

Krēslu noma būs piemērota ikkatram notikumam, kurā apmeklētājiem svarīgi pasēdēt kaut uz neilgu brīdi – kāzām, banketiem, festivāliem, gadatirgiem un citur. http://akurats.lv/ piedāvājumā ietilpst 3 atšķirīgu tipu krēsli, sniedzot iespēju ikvienam atrast pašu ērtāko variantu. Piedāvājumā ir viegli pārvadājami un tumši sēdekļi, komfortabli krēsli banketu galdiem, kā arī bāra sēdvietas. Lai pasākuma organizēšanas procesu atvieglotu , krēslu noma iekļauj arī visu nepieciešamo krēslu atvešanas un uzstādīšanas opciju gan sākumā, gan pēc notikuma.

Tāpat „Akurāts” telts noma nodrošina variantus iznomāt teltis un nojumes plaša veida notikumiem. Plašajā klāstā pieejamas dažādu izmēru un formātu teltis un nojumes, ko iespējams ŗezervēt gan vienas pašas, gan ar aprīkojumu, skatoties, kādiem nolūkiem nojumes īre iecerēta. Iespējams noīrēt nojumes ar sienām, soliem un citiem elementiem. Turklāt nojumes īre, aizvešana un uzstādīšana iespējama pasākumu organizatoriem Latvijā, kā arī kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā.

Saliekama skatuve no „Akurāts” būs laba, lai uz tās priekšnesumus sniegtu mūziķu grupa vai deju kolektīvi. Tā kā saliekama skatuve būvēta no individuāliem, kombinējamiem podestiem, ko iespējams dažādi savienot, var iegūt vairāku formu skatuves. Lai piesegtu smagās konstrukcijas, pa perimetru tiek piestiprināts elegants melnas drēbes priekškars. Vienlaikus konstrukciju adaptēšanas iespēja ļauj ierīkošanu arī ne tik līdzenās lokācijās.

No izstādēm, dārza svētkiem, uzņēmuma un ģimenes viesībām līdz plaša mēroga pilsētas svētkiem un koncertiem – neatkarīgi no tā, kāds ir notikums un tā norises vieta, pasākumu firma „Akurāts” to atbilstoši aprīkos. Turklāt meistarīgie darbinieki ne tikai sniegs konsultācijas un palīdzēs izvēlēties, gan kuras nojumes īre, saliekama skatuve vai krēslu noma būtu labākā rīkotajam notikumam, bet arī piegādās un ierīkos to.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *