Klasiskas un romantiskas dāvanas mīļotajiem  

romantiska dāvanaLai pārsteigtu ar necerētu dāvanu, nepieciešama iztēle un interesants dāvanas pasniegšanas veids. Vecākiem, bērniem, darba kolēģiem un draugiem interesantas dāvanas ikkatra interesēm:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti ģimenēm un darba kolektīviem, iegūstot plašu emociju gammu un neaizmirstamu dāvanu. Dāvana ceļojums uz kaimiņvalstīm vai tepat pa Latviju apvienos un dvēseliski stiprinās gan ģimeni, gan draugus. Oriģināla dāvana adrenalīna cienītājiem ir brauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar lidmašīnu.

Otrajai pusītei

Lieliska relaksācija kopā ar mīļoto cilvēku brīvdienās atļaus nolikt malā ikdienu un kopā mīļi pavadīt dienas. Praktiska dāvana svinībās ir hobijkursi, deju apmeklējuma abonements vai maltīte vienā no pilsētas izsmalcinātākajiem restorāniem. Dāvana it visos svētkos ir sajūsmas pilns brīdis.

Valdzinošas dāvanas draugiem

Pašlaik interesantu dāvanu atrast ir raiti. Humoristiska karikatūra, fotosesija brīvā dabā vai fotosalonā, visādas piedzīvojumu takas un brīvdienu relaksācija. Šie ir tikai daži no ikdienišķo dāvanu aizstājējiem. Interesanta dāvana svinībās sniegs spilgtu emociju gammu un radīs jauku svinību garu.

DĀVANU KARTE SVINĪBĀS

Dāvanu kartes ir laba alternatīva tiem, kas nevar izlemt par dāvanas iegādāšanos. Lai arī var likties, ka tā ir banāla un bezpersoniska dāvana, tā dod iespēju pašam iegādāties sev kāroto. Lai velti neizšķiestu brīvos brīžus dāvanu iegādāšanās drudža laikā, dod priekšroku dāvanu kartēm, jo tā būs vērtīga dažādiem cilvēkiem. Dāvanas pasniegšana visnotaļ būtiska, tādēļ noderēs radoša pieeja tās noformējumā.

Labs veids, kā atrisināt ar dāvanas meklēšanu saistītos jautājumus, ir nopērkot dāvanu karti. Ja saņēmējam tas būs aktuāli, viņš varēs izvēlēties arī romantiskas dāvanas un izbaudīt tās kopā ar savu otro pusīti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *