Kas nepieciešams, lai iegūtu motocikla tiesības?

 

a1 kategorijas tiesības

LABAS AUTOSKOLAS NODROŠINĀS DAUDZ – NE TIK VIEN PALĪDZĒS SAŅEMT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

Varbūt Jūs šobrīd vēlaties atrast, kurā vietā ir visērtāk iegūt B kategorijas tiesības? Vai varbūt B kategorijas tiesības jau Jums iegūtas, bet ir vajadzīgs kaut kas tik īpašs kā ADR kursi, jo jāapgūst bīstamo kravu pārvadāšana? Izziniet, kā labāk izejami atšķirīgi transportlīdzekļu vadīšanas kursi un arī visiem nepieciešamie pirmās palīdzības kursi autovadītājiem tālāk!

GANDRĪZ VISAS AUTOSKOLAS PIEDĀVĀS IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

B kategorijas tiesības varēs iegūt kad pabeigta principā jebkāda autoskola, tomēr vienas no zināmākajām ir Mustangs, Fortuna, Vanags kā arī autoskola CredoAutoprieks. Pārsvarā B kategorijas tiesības būs iespējams iegūt pēc teorijas un prakses apgūšanas, pie tam arī vajadzīgs, lai ir izieti arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Tā, lai būtu iespējams salīdzināt atšķirīgas mācību vietas, vispirms ieteicams uzklausīt apkārtējo, kas jau saņēmuši B kategorijas tiesības, viedokli, tāpat arī aplūkot skolu interneta vietnēs pieejamo tekstu.

IZVĒLIETIES JUMS TUVĀKO AUTOSKOLU

Viens no faktoriem, pēc kā meklēt mācību vietu ir autoskolas atrašanās vieta, taču, piem., autoskola Mustangs strādā galvenokārt vienīgi Rīgā. Ja pastāv vēlme apgūt zināšanas ne Rīgā, ieteicams uz citu autoskolu, piemēram, reģionālās filiāles ir skolām Fortūna un Vanags. Taču autoskola CredoAutoprieks piedāvā īpaši plašu tīklu tādās pilsētās kā Ventspils, Liepāja, Daugavpils, Sigulda un Jelgava.

PIE AUTOSKOLĀM – BŪS PIEEJAMI PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM

Tā, lai saņemtu jebkāda veida motocikla tiesības, jāiziet pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un arī medicīnas apskate. Šos papildpakalpojumus ir iespējams arī iegūt atseviški, taču liela daļa auto skolas nodrošinās šos papildu kursus par papildu maksu. Galu galā pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs izdevīgāki autoskolās, tāpēc pirms izvēlaties autoskolu pārliecinieties, vai tā šādus kursus nodrošinās.

BĪSTAMO KRAVU PĀRVADĀŠANA – DROŠA PĒC ADR KURSU APGŪŠANAS

ADR kursi ir specifiskāki, ņemot vērā, ka daudzas autoskolas nemāca, jā tieši jāveic bīstamo kravu pārvadāšana. Tās, kurās būs apgūstami ADR kursi ir, piem., autoskola CredoAutoprieks un arī Fortuna. Bīstamo kravu pārvadāšana tiek iemācīta 2 līdzīgu kursu laikā – no sākuma var apgūt pamata kursu un tad papildapmācības par cisternu pārvadāšanu. Ja vēlaties izzināt dziļāk par to, kā tiek veidoto kursi, kuros tiek iemācīta bīstamo kravu pārvadāšana, autoskola CredoAutoprieks nodrošina īpaši precīzus ADR kursu raksturojumus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *