Kam pieejams Mogo aizdevums?

images (1)Mogo aizdevums ir pieejams personām, kuras īpašumā ir auto un personas atbilst Mogo kredīta saņemšanas nosacījumiem. Par Mogo klientu var kļūt no 18 gadu vecuma. Mogo ir uzticams partneris, ja nepieciešams kredīts auto iegādei un citu veidu kredītiem, kuru saņemšanai ir nepieciešams savs auto.

Aizdevuma summa – robežās no 500,- EUR līdz 15000,- EUR, atmaksas termiņš var sniegties no 1 mēneša līdz 72 mēnešiem. Aizdevums pieejams līdz 90% no auto vērtības. Individuāli tiek izskatīti aizņēmumi līdz 50000,- EUR. Mogo atrodams kredīta kalkulators, taču jāņem vērā, ka maksājuma summas tiek aprēķinātas, pieņemot, ka finansēti tiek ne vairāk, kā 50% no transportlīdzekļa vērtības.

Svarīgākie līguma nosacījumi

Līgumu var noslēgt gan klientu apkalpošanas centros, gan attālināti – pēdējā gadījumā līgums uzskatāms par noslēgtu, kad aizņēmēja piekrišanu līguma noteikumiem apstiprinājis viņa nosūtītais 0,01 EUR maksājums (reģistrācijas komisija), pēc kura sekojis Mogo lēmums piešķirt līzingu.

Visi remontdarbi, kas veicami līguma darbības laikā, apmaksājami no klienta puses. Aizliegts transportlīdzekli pārdot bez Mogo atļaujas, kā arī izbraukšanai ārpus valsts nepieciešama Mogo izsniegta pilnvara.

Aizņēmējam nekavējoties jāziņo par transportlīdzekļa zādzību vai bojājumiem, pēc pirmā pieprasījuma jāuzrāda transportlīdzeklis vai tā dokumenti.

Maksājuma kavējuma gadījumā nokavējuma procenti sastāda 0,5% no kavētās maksājuma summas.

Ja līzinga summa pārsniedz 5000,- EUR, līguma darbības laikā jābūt aktīvai OCTA un KASKO apdrošināšanai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *