KALNU VELOSIPĒDI AKTĪVAI ATPŪTAI – MEKLĒ VAJADZĪGO 1A.LV!

kalnu velosipēdi 1a.lvInterneta veikalā 1a.lv ir iespējams iegādāties visādas iekārtas un preces mājoklim, pārgājieniem un arī brīvā laika pavadīšanai pie ūdeņiem. Tieši tālab ir noderīgi pasūtīt nepieciešamās preces internetā – tur Tu varēsi atrast plašu preču klāstu par ļoti izdevīgām cenām. Kā viena no ļoti lielā preču piedāvājuma precēm ir velosipēdi, to skaitā kalnu velosipēdi.

1a.lv Tev ir iespēja pirkt vairākus bērnu velosipēdu modeļus, kam var noregulēt gan stūres augstumu, gan sēdekli attiecīgi bērna augumam. Pērkot bērnu velosipēdu, iegādājies pēc tā veida: BMX Street Dirt, kalnu velosipēdi un citi. Bergamont, Scott u.c. zīmolu. Piedāvājumā arī kalnu velosipēdi jauniešiem, pieaugušajiem, kā arī hibrīda tipa velosipēdi.

Vairāk par velosipēdiem- http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/velosipedi

Ja nekas no jau iepriekš minētajām precēm nav domāts Tev, iespējams meklē skrituļslidas? Taču jautrībai mājās, turpat pagalmā, iespējams iegādāties batutu. Batuti vairākos izmēros kā bērniem, tā arī pieaugušajiem nodrošina ne vien jautrus brīžus, bet arī attīstīs fizisko sagatavotību.

Kā viena no tūrisma sezonas vairāk pirktākajām precēm ir guļammaisi un teltis. Gulēt mašīnā vai sliktākajā gadījumā uz zemes nav ļoti patīkami un ērti, tieši tālab pasūti kādu no interneta veikala piedāvājumā esošajām teltīm un guļammaisiem gulēšanas ērtībām! Turpat var pasūtīt arī matračus un somas, kas ir neizsīkstoša nakts pārgājienu sastāvdaļa. Vērts norādīt, ka labākās preces atrašanu garantē ļoti parocīgais preču filtrs.

Tiem, kuriem vaļasprieks ir makšķerēšana, ļoti labi noderēs ne tikai makšķere. Piemēram, zivju meklētāji makšķerēšanai vai plītiņas vakariņu gatavošanai. Pilnīgi noteikti par pusdienu vai vakariņu mielastu tiks likts noķertais loms, tieši tādēļ iegādājies visu nepieciešamo uzreiz! Zivju meklētāji var uzrādīt zivju atrašanās vietu vairāk nekā 500 metru dziļumā. Tie garantē sameklēt ideālās makšķerēšanas vietas.

Pie tūrisma precēm sameklē arī tūrisma pulksteņus. Tiem ir lielāka izturība nekā parastajiem pulksteņiem, turklāt ir integrētas pāris opcijas. Hronogrāfs, kalendārs, gaisa temperatūras mērītājs u.c. parametri. Turklāt vērts iegādāties tūrisma GPS, kuram ir iespēja ierakstīt un saglabāt maršrutus, tam ir ilgs darbības laiks Dažiem tūrisma GPS modeļiem no Garmin ir arī integrētais kompass, kas ikvienā diennakts laikā parādīs debespuses! 1a.lv interneta veikala preču izvēlē arī saulesbrilles riteņbraukšanai, pārgājieniem un ikdienas nēsāšanai.

Šī ir vien maza daļa no tā sortimenta, kas ir interneta veikalā 1a.lv. Tūrisma un atpūtas preces, kalnu velosipēdi, datortehnika, lielā sadzīves tehnika, telefoni un biroju iekārtas u.c. Pasūti preces interneta veikalā 1a.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *