Kāds ir izdevīgs naudas aizdevums?

aizdevumiDzīve mēdz būt pārsteigumu pilna – arī neplānoti tēriņi ir daļa no tiem. Tieši tāpēc radīts moderns risinājums – aizdevumi, kurus saņemt var tikai dažās minūtēs.

Šobrīd strādā dažādi aizdevēji, kuru piedāvājumā vienkārši noformējami aizdevumi. Tieši tādēļ svarīgi apskatīt dažādus variantus, lai izvēlētos, kuri aizdevumi ir vispiemērotākie. Viena no iespējām, ja vēlies aizņemties izdevīgi un droši, ir ViaSMS. Tas ir aizdevējs, kura piedāvājumā naudas aizdevums dažādām vajadzībām.

ĪSTERMIŅA UN ILGTERMIŅA AIZDEVUMI

Ja nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši neliela, palīgs ir ViaSMS naudas aizdevums līdz algai. Aizņemoties pirmo reizi, Tev ir iespēja saņemt līdz EUR 350. Otro reizi – līdz EUR 500, bet turpmāk – līdz EUR 700. Aizdevuma atmaksas termiņš ir līdz trīsdesmit dienām, taču, ja norādītajā  termiņā nevarēsi atmaksāt aizņēmumu, to varēsi pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām.

Vēl viens piedāvātais aizdevuma veids ir naudas aizdevums līdz 1500 eiro apjomā. Atmaksas termiņš, kurā naudas aizdevums jāatmaksā – no 3 līdz 12 mēnešiem. Domājot par klientu ērtībām, aizdevumi pie ViaSMS pieejami ērti un vienkārši, bez sarežģītu formalitāšu kārtošanas.

Līdzīgi kā pie citiem kredītdevējiem, arī pie ViaSMS ir kredīts bez maksas. Kredīts bez maksas – tā ir izdevīga iespēja tiem, kas aizņemas pirmo reizi. Saņem sev vēlamo kredīta summu un nepārmaksā ne centa! Kredīts bez maksas ir ne vien izdevīgs risinājums, bet arī iespēja iepazīties ar aizdevēja darbību lieki neriskējot.

NAUDA KONTĀ 15 MINŪŠU LAIKĀ

ViaSMS aizdevumi piesakāmi internetā, ikvienā ērtā brīdī. Jāņem vērā tikai, ka pieteikums tiks izskatīts un naudas aizdevums izsniegts kredītdevēja darba laikā, kas ir darba dienās no 8.00 līdz 22.00, bet brīvdienās no 9.00 līdz 22.00. Šī kredītdevēja naudas aizdevums pieejams tiem Latvijas republikas iedzīvotājiem, kas ir vismaz 20 gadus veci. Lai aizdevumi tiktu piešķirti, svarīgs ir arī ienākumu līmenis un kredītvēsture – tai jābūt pozitīvai.

ViaSMS aizdevumi – Taviem dzīves plāniem. Aizdevumi ir labs variants arī tad, ja nauda nepieciešama steidzami – uz norādīto bankas kontu naudas aizdevums tiks pārskaitīts 15 minūšu laikā.

 Aizdevumi – tā ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē kredīta vajadzību un savas iespējas to atmaksāt.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *