KAD SASKARIETIES AR VAJADZĪBU KĀRTOT APMĀCĪBU PAR MINIMĀLAJĀM HIGIĒNAS PRASĪBĀM, DODIETIES UZ WEBAPMACIBA.LV

sanitārais minimumsWebapmaciba.lv piedāvā nokārtot sanitārā minimuma kursus tiešsaistē

Pavāriem, pavāru palīgiem, trauku mazgātājiem, pārdevējiem, oficiantiem, apkalpotājiem un pārējiem pārtikas lauciņā strādājošajiem nepieciešama pārtikas higiēnas apmācības kursu apguve. Ērti, ātri un bez sarežģījumiem šo pakalpojumu sniedz Webapmācība!

Tiem, kuri darbojas jomās ar paaugstinātu higiēnisko kontroli, vajadzīgs sanitārais minimums

Pārtikas higiēnas apmācība, kas tiek dēvēta terminā sanitārais minimums, jāapgūst ikvienai personai, kas darbojas pārtikas nozarē I-III kvalifikācijā. Taču ,lai sanitārais minimums tiktu iegūts vienkāršāk kā parasti, izmantojiet web apmācību internetā; to piedāvā mājas lapa Webapmaciba.lv!

Higiēna — neatņemama cilvēku sastāvdaļa

Higiēna ir ļoti svarīgs aspekts jebkura uzņēmuma un indivīda dzīvē. Higiēna var tikt iedalīta dažādos veidos: personīgā, personālā, veselības, kā arī pārtikas higiēna. Pārtikas higiēna noteikti jāpārzina jomās, kuras ik dienas saskaras ar ēdienu.

Pārtikas nozarē — pārtikas higiēna

Lai cilvēkiem nenāktos piedzīvot nevēlamus pārsteigumus restorānos, kafejnīcās, tirdzniecības vietās un citur, ir ieviesta pārtikas higiēna, kas nozīmē konkrētu pasākumu virkni. Pārtikas higiēna ievērojama ne tāpēc vien, ka tā ir vispārpieņemta norma — pārtikas higiēna ir reglamentēta Pārtikas un veterinārā dienesta jeb PVD ietvaros, tādēļ zināšanas šajā jomā sniedz Webapmācības kursi.

Ar pārtiku saistītos uzņēmumos — minimālās higiēnas prasības

Minimālās higiēnas prasības nav vien praktiska nepieciešamība, tās ir ietvertas likumos, līdz ar to to izpildīšana ir obligāti nepieciešama. Tas arī ir iemesls, kāpēc apmācības ceļā tiek mācītas minimālās higiēnas prasības. Interneta apmācībā, kurā tiek apgūtas minimālās higiēnas prasības, spēsiet atrast arī noderīgus padomus to īstenošanā.

Pārtikas uzraudzība — neatņemams un nopietns process

Pārtikas uzraudzība ir darbība, kuru veic PVD. Piesakoties apmācībai, kuru piedāvā Webapmācība, spēsiet noskaidrot, ko nozīmē pārtikas uzraudzība, kā arī to, kādā veidā tā tiek īstenota, tādējādi izvairoties no nevajadzīgām problēmām, ar kurām var nākties saskarties, ja pārtikas uzraudzība nav saprotama.

Ja nepieciešams iziet apmācības, kurās ietilpst minimālās higiēnas prasības, ienāciet portālā Webapmaciba.lv — tādējādi ietaupīsiet ne tikai laiku, bet arī naudu!

Lasi vairāk- http://liepaja.pilseta24.lv/zinas/100/369451/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *